„Džiugui“ suteikta A lygos licencija
Jonkus Photography-870

Šiandien posėdžiavęs LFF Apeliacinis licencijavimo komitetas svarstė klausimą dėl A lygos licencijos siekusių klubų – Telšių „Džiugo“ bei FK „Jonavos“ pateiktų apeliacijų.

Įvertinus pateiktą informaciją komitetas nusprendė patenkinti apeliaciją bei suteikti „Džiugui“ A lygos licenciją 2021 m. sezonui. „Jonavos“ apeliacija svarstyta, tačiau licencija neišduota dėl nepilnai įgyvendintų privalomų finansinių kriterijų.

Tai reiškia, jog ateinantį sezoną A lygoje matysime 9 klubus. „Džiugas“ prisijungs prie pirmame licencijavimo etape licenciją gavusių Vilniaus „Žalgirio“, Marijampolės „Sūduvos“, Kauno „Žalgirio“, Gargždų „Bangos“, FK „Panevėžio“, Vilniaus „Riterių“, Kauno raj. „Hegelmann“ bei Kėdainių „Nevėžio“.

Tai taip pat reiškia, jog Telšiai po kiek daugiau nei 22 metų pertraukos ir vėl turės klubą aukščiausioje lygoje. Paskutines rungtynes tuometinis Telšių „Mastis“ A lygoje sužaidė 1999 metų pavasarį.

„Džiugas“ buvo atkurtas 2014 metais. Jau pirmąjame sezone iškovojome 2 vietą II lygos Vakarų zonos pirmenybėse. Tai leido pakilti į I lygą, kur praleidome 6 sezonus iki šiol, o 2019 m. pavyko tapti ir I lygos nugalėtojais. Per 7 metus pakilęs į A lygą, „Džiugas“ tikisi visų sirgalių begalinio palaikymo ir paramos!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter