„Džiugo“ naujokas – brazilas Léo Ribeiro
image1

Įpusėjus pasirengimui artėjančiam A lygos sezonui „Džiugas“ sudarė sutartį su dar vienu naujoku. Juo tapo brazilas Leonardo Ribeiro da Cruz, geriau žinomas kaip Léo Ribeiro.

Telšiai taps pirmąją 26-erių brazilo karjeros stotele Europoje. Profesionalo karjerą brazilas pradėjo gimtosios šalies „CA Juventus“ ekipoje, po to rungtyniavo „Linense-SP“, „Rio Preto EC“ ir „Sao Bernardo-SP“ klubuose. Iš pastarosios ekipos saugas persikėlė į Tailandą, kur trumpai paragavo legionieriaus duonos, tačiau netrukus grįžo į Braziliją ir sukirto rankomis su „Nacional SP“ ekipa, kur ir praleido pastarąjį sezoną.

„Džiugo“ naujokas kartu su šeima į Telšius atvyko šeštadienį ir sutvarkius likusius formalumus artimiausiu metu prisijungs prie naujųjų komandos draugų.

Taip pat informuojame, jog artėjančiame sezone komandoje nematysime Džiugo Trybės. Jaunasis žaidėjas prie „Džiugo“ prisijungė praėjusio sezono vasaros pertraukos metu bei I lygoje aikštėje epizodiškai pasirodė 5 rungtynėse. Klubas linki žaidėjui sėkmės tolimesnėje karjeroje!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter