Prie „Džiugo“ prisijungė puolėjas
IMG_5390

A lygai besiruošiantis „Džiugas“ sutarė su dar vienu žaidėju. Komandą papildė puolėjas iš Bulgarijos Nasko Milevas.

Visą karjerą 24-erių puolėjas iki šiol praleido Bulgarijos klubuose. Pirmasis jo klubas – aukšiausioje Bulgarijos lygoje besivaržantis Plovdevo „Botev“, kur žaidėjas pagrindinėje komandoje debiutavo dar 2013 metais, būdamas šešiolikos. Šiame klube žaidėjas rungtyniavo iki 2016 metų.

2017 metais „Džiugo“ naujokas, siekęs sulaukti daugiau žaidybinio laiko, persikėlė į kitą aukščiausios lygos klubą – Sofijos „Slavia“, su kuriuo jau tame pačiame sezone į viršų kėlė Bulgarijos taurę.

2018 metų vasarą puolėjas persikėlė į Bistricos „Vitosha“ klubą, kuris tuomet taip pat rungtyniavo aukščiausioje Bulgarijos lygoje, o 2019 metais papildė Sofijos „Lokomotiv“ klubą, besivaržantį antrajame pagal pajėgumą Bulgarijos divizione. Šiame klube žaidėjas praėjusiame sezone per 13 sužaistų rungtynių pasižymėjo 2 įvarčiais ir vienu rezultatyviu perdavimu. Iš šio klubo bulgaras ir atvyko į „Džiugą“.

Iš viso Bulgarijos aukščiausioje lygoje N. Milevas yra sužaidęs apie 80 susitikimų.

„Džiugo“ naujokas taip pat buvo kviečiamas ir į visų amžiaus kategorijų Bulgarijos jaunimo rinktines. Atstovaujant U-21 rinktinę žaidėjas aikštėje pasirodė 8 rungtynėse ir pasižymėjo vienu įvarčiu.

N. Milevas tapo jau trečiuoju „Džiugo“ naujoku – kiek ankščiau komandą papildė Lukas Ankudinovas bei brazilas Leo Ribeiro. Bulgaras į Telšius atvyko dar trečiadienį bei jau prisijungė prie naujųjų komandos draugų.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter