Džiuge“ pirmą kartą profesionalo karjerą pradės jaunimo rinktinių atstovas.
orlandos

2024 metų sezone Telšiuose išvysime rungtyniaujanti jaunimo rinktinių atstovą 17-metį Orlandą Jaką. Žaidėjui Telšiai taps pirmąją profesionalia ekipa kuriai žaidėjas atstovaus.

Orlandas visą šį laiką kartu su tėvais nuo 3-ejų metukų gyveno Airijoje, tiesa žaidėjas turi žemaitiško kraujo, kadangi tėvai į Airija išvyko būtent iš Telšių.

Žaidėjas visą šį laiką atstovavo „Shamrock Rovers“ U19 ekipa bei buvo kviečiamas į Lietuvos jaunimo rinktines. Taip pat žaidėjui teko 2021 metais atstovauti ir Airijos U16 rinktine.

Orlandas daugiausia žaidžia dešiniojo krašto gynėjo pozicijoje.

O. Jakas prieš metus pasirinkęs žaisti už Lietuvos jaunimo rinktinę 2024m. Kovo mėn. su komanda dalyvaus U-19 Europos čempionato atrankos elitiniame etape.

Klubas džiaugiasi, kad žaidėjas, kuris turi žemaitiško kraujo ir airiškų, fiziškumu paremtų, pamokų, alsuoja kovinga dvasia ir aistra futbolui. Taip pat klubas didžiuojasi, kad pavyko pakviesti ne tik perspektyvų žaidėja, kuriam puiki proga profesionalios karjeros pradžiai, bet jaunuolį, kuris ir sustiprins žemaičių kalbą, daugiau susipažins su Lietuva ir mūsų krašto kultūra.

Facebook
Twitter