Į Telšius atvyksta žaidėjas iš Portugalijos
Joaquim Domingos

2024 metų sezone „Džiugo” gretose išvysime rungtyniaujantį portugalą Joaquim Domingos. Lietuva žaidėjui taps pirmoji stotelė užsienyje. Žaidėjas iki šiol visą savo karjerą praleido gimtojoje Portugalijoje, kur didžiąją dalį laiko atstovavo jaunimo akademijas.

Žaidėjas savo futbolininko kelią pradėjo „Sporting“ akademijoje po kurios žaidėjas patraukė į CD „Santa Clara“ akademija kur praleido porą metų prieš persikeliant į SCU „Torreense“ akademija, kurioje praėjo nuo U-15 iki U-17 amžiaus grupes.

Vėliau žaidėjas patraukė į CF „Belenenses“ akademija po kurios jau persikėlė į „Loures“ akademija ir atstovavo U-19 jaunimą. Žaidėjas dar iki 2019 metų pakeliavo po kelias akademijas galiausiai iš „Tondela“ U-19 akademijos persikėlė į penktame divizione besivaržančia ekipa FCV „Lusitano“.

Po pastarosios ekipos žaidėjas patraukė į AC „Marinhense“ ekipa, kuri rungtyniauja ketvirtajame divizione. Vėliau žaidėjas persikėlė į kitą to pačio diviziono ekipą GD „Peniche“.

Po metų praleistoje ekipoje žaidėjas patraukė į SU „Sinterese“, kuri varžosi taip pat ketvirtame divizione.

Būtent iš pastarosios ekipos klubo naujasis žaidėjas nusprendė pabandyti paragauti legionieriaus duonos ir atvykstą į Žemaitijos sostinę Telšius.

Tikimės, kad žaidėjas greitai adaptuosis Lietuvoje ir galės puikiai padėti komandai siekti užsibrėžtų tikslų 2024 metų sezone.

Facebook
Twitter