„Džiugo“ naujuoju treneriu paskirtas telšiškis
415238810_690231812949871_5277495154889682523_n

2024 metų sezone „Džiugo“ gretose buvusį vyr. trenerį iš Portugalijos Joao Prates, keičia telšiškis Andrius Lipskis.

Naujasis vyriausiasis treneris Andrius 2022 metų vasarą baigė futbolininko karjerą ir tapo pagrindinės komandos vyr. trenerio asistentu. Klubo sistemoje Andrius jau ilgus metus dirba akademijos techniniu direktoriumi.
Kaip treneris Andrius priėmė didžiausią iššūkį savo gyvenime, o klubas jaučia, kad šis šansas privalėjo būt suteiktas. Juolab specialistas jau kelis metus baigęs UEFA A, registravosi ir laukia UEFA PRO licencijos mokslu galimybės.

Su treneriu bus pasirašyta 2+1 metų sutartis suteikiant pasitikėjimo, erdvės improvizuoti ir nebijoti rizikuoti su Lietuvos jaunimu, kurie, žinoma, patys turės įrodyti, nenuvilti, tikimės sunkaus darbo. Sezone kaip įprasta gali nutikti visko, galbūt aplankyti daug pozityvo, galimai teks susidurti su negatyvu, rezultatai, ambicijos, sprendimai – futbolo komandos gyvenime kaip linksmuosiuose kalneliuose, bet neabejojame kad su telšiečiu, tikru žemaičiu, visoms situacijoms rasti sprendimus tarpusavio supratimo bus pakankamai! Viliamės, kad pasirinkta kryptis mus visus pradžiugins.

Linkime, kad šis sezonas Andriui, kaip treneriui, būtų energingas ir sėkmingas, o gerbėjams smagus ir verčiantis pasididžiuoti.

Facebook
Twitter