„Džiugas“ sudarė sutartį su legionieriumi

Sudėtį artėjančiam sezonui rikiuojantis Telšių „Džiugas“ sudarė sutartį su dar vienu naujoku. Juo tapo 25 metų japonas Yudai Koike.

Žaidėjas jau kuris laikas pluša „Džiugo“ treniruotėse, o draugiškose rungtynėse su FA „Šiaulių“ ekipa įmušė įvartį ir paliko teigiamą įspūdį komandos treneriams.

Įprastai krašto saugo pozicijoje rungtyniaujantis žaidėjas Lietuvoje žais jau trečius metus – 2018 metų I lygos sezoną japonas pradėjo Alytaus „Dainavos“ ekipoje, o vasaros pertraukos metu perėjo į „Kupiškio“ ekipą, kurioje rungtyniavo ir 2019 m. sezone. Techniškumu pasižymintis saugas savo komandoje buvo vienas pastebimiausių žaidėjų bei praėjusiame I lygos sezone per 24 sužaistas rungtynes įmušė 7 įvarčius.

Šiuo metu „Džiugo“ treniruotėse savo gebėjimus demonstruoja ir daugiau futbolininkų iš Lietuvos ir įvairių užsienio valstybių.

 

„Džiugo“ vadovas žinias tobulino UEFA CFM kursuose

Sausio 23 dieną baigėsi vienerius metus trukę UEFA CFM kursai. Tarp 23 jas baigusių atrinktų specialistų iš Lietuvos yra ir „Džiugo“ vadovas Martynas Armalis.

Kursuose buvo dėstoma strateginis veiklos ir operacijų valdymas, futbolo rinkodara bei rėmimas, renginių ir savanorių valdymas, sporto klubų komunikacija. Dėstant studijų kursą dalyvavo specialistai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Vengrijos, Sakartvelo, Baltarusijos ir Olandijos. Studijos buvo vainikuotos diplomų įteikimų Vilniuje „Forum Cinemas“ kino centre.

Apdovanojimus ir Lozanos universiteto (Šveicarija) sertifikatus įteikė UEFA akademijos vadovas Thomas Junod, Lozanos universiteto profesorius Jean-Loup Chappeletas ir Lietuvos futbolo federacijos atstovė Akvilė Dovydaitytė.

„Džiugas“ pratęsė bendradarbiavimą su dviem futbolininkais

Telšių „Džiugo“ gretose sekančiame sezone ir toliau matysime du svarbius futbolininkus – Andrių Lipskį ir brazilą Leo Antonio.

Andrius Lipskis praėjusiame sezone buvo vienas svarbiausių „Džiugo“ žaidėjų. Per 28 rungtynes I lygoje saugas įmušė 16 įvarčių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus taip tiesiogiai prisidėdamas prie 24 iš 58 „Džiugo“ įmuštų įvarčių I lygoje.

Legionierius iš Brazilijos Leo Antonio taip pat buvo vienas svarbiausių žaidėjų aikštės viduryje. 25 rungtynes sužaidęs brazilas varžovams įmušė 3 įvarčius bei atliko du rezultatyvius perdavimus. Žaidėjas jau netrukus grįš iš Brazilijos ir prisijungs prie komandos draugų.

Jau ankščiau minėjome, jog „Džiugas“ pratęsė bendradarbiavimą su Davydu Arlauskiu, Tomu Rapalavičiumi, Konstantinu Šulcu bei vartininku Povilu Survila, o prie komandos taip pat prisijungė naujokas Martynas Vasiliauskas.

„Džiugas“ turi pirmą naujoką

Prie „Džiugo“ prisijungė pirmasis naujokas – juo tapo telšiškis Martynas Vasiliauskas.

Universalus saugas į „Džiugą“ atvyko iš Kėdainių „Nevėžio“ ekipos. Pastaruosius kelerius sezonus Kėdainiuose buvo vienas kertinių žaidėjų aikštės viduryje.

Žaidėjas per savo karjerą taip pat atstovavo FK „Panevėžio“ bei Kauno „Žalgirio“ ekipoms. Tiesa, Martynas „Džiugo“ klube jau yra žaidęs 2014 ir 2016 m. sezonuose. Žaidėjas taip pat prisijungė ir prie „Džiugo“ jaunimo ugdymo sistemos.

Taip pat aišku, jog komandoje ir kitą sezoną matysime jauną vartininką Povilą Survilą. Žinoma ir tai, jog komandoje nebeliks Deivido Šiušos – pastarasis nusprendė baigti profesionalaus futbolininko karjera. Dėkojame žaidėjui už indėlį praėjusiame sezone ir linkime sėkmės ateityje!

„Džiugas“ išsaugojo tris svarbius futbolininkus

Pasiruošimą ateinančiam sezonui jau pradėjęs Telšių „Džiugas“ išsaugojo tris svarbius futbolininkus.

Ateinančiame sezone vilkint „Džiugo“ marškinėlius ir toliau matysime Davydą Arlauskį, Tomą Rapalavičių bei ukrainietį Konstantiną Šulcą. Davydas praėjusiame sezone buvo vienas kertinių „Džiugo“ žaidėjų, per 25 rungtynes įmušęs 13 įvarčių. Tomas Rapalavičius buvo vienas svarbiausių žaidėjų gynybinėje linijoje ir I lygoje sužaidė 27 rungtynes bei pasižymėjo vienu įvarčiu, tuo tarpu įprastai krašto gynėjo, tačiau praėjusiame sezone ir centro gynėjo pozicijoje adaptavęsis Konstantinas Šulcas praėjusiame sezone sužaidė 28 rungtynes ir įmušė 4 įvarčius.

Jau žinoma, jog kitame sezone „Džiugo“ gretose nebebus Skirmanto Rakausko. Pastarasis jau prisijungė prie Gargždų „Bangos“ ekipos. Praėjusiame I lygos sezone per 25 rungtynes Skirmantas įmušė 7 įvarčius. Klubas dėkoja žaidėjui už svarų indėlį praėjusiame sezone ir linki sėkmės ateityje.

Taip pat paaiškėjo paskutiniai „Džiugo“ varžovai pasiruošimo cikle. Vasario 22 dieną Kaune laukia draugiškos rungtynės su Kauno „Žalgirio“ klubu, o vasario 29 dieną – Telšiuose su FK „Jonavos“ ekipa.

Artimiausios draugiškos rungtynės laukia jau sausio 25 dieną – į Telšius atvyks FA „Šiaulių“ ekipa.

Domantas Šluta – „Serie A“ klubo peržiūroje

Praėjusį sezoną Telšių „Džiugo“ garbę gynęs Domantas Šluta sausio 13-17 dienomis dalyvavo „Cagliari Calcio“ klubo peržiūroje Italijoje. Penkiolikmetis žaidėjas atstovaudamas „Džiugą“ praėjusį sezoną I lygoje ir LFF taurėje sužaidė 15 rungtynių, iš kurių keletą pradėjo ir startinėje sudėtyje.

Šiuo metu „Cagliari“ klubas „Serie A“ pirmenybėse užima 6 vietą.

„Džiugas“ baigė I lygos sezoną

Spalio 27 dieną „Džiugas“ rungtynėmis su Vilniaus „Žalgirio“ B ekipa užbaigė 2019 metų I lygos sezoną. Rungtynės baigėsi vilniečių pergale rezultatu 1:2 (1:0).

Kiek ankščiau I lygos nugalėtojų titulą užsitikrinęs „Džiugas“ šiose rungtynėse daugiau žaidybinio laiko suteikė jaunimui. 17 minutę Andrius Lipskis išvedė „Džiugą“ į priekį, tačiau antrajame kėlinyje varžovai 59 minutę rezultatą išlygino, o 82 minutę pelnė dar vieną įvartį ir sezoną užbaigė pergale. 68 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo „Džiugo“ žaidėjas Gvidas Šarkis.

Nepaisant pralaimėjimo, stadione ir toliau vyravo šventinė atmosfera – iškart po rungtynių „Džiugui“ buvo įteikta I lygos nugalėtojų taurė, „Džiugo“ klubą pasveikino ir apdovanojo valdžios atstovai bei sirgaliai.

Kiek vėliau vakare vyko sezono uždarymo ceremonija kavinėje „Branša“. Ceremonijoje dalyvavo „Džiugo“ kolektyvas, rėmėjai, savivaldybės atstovai bei sirgaliai. Asmeniniais prizais buvo apdovanoti ir „Džiugo“ futbolininkai – daugiausią minučių šį sezoną aikštėje sužaidęs Konstantinas Šulcas, daugiausia rezultatyvių perdavimų atlikęs Rokas Lazdinauskas (8 rez. perdavimai), rezultatyviausias žaidėjas Andrius Lipskis (15 įvarčių), ramstis komandos viduje Tomas Rapalavičius bei efektyviausias žaidėjas – Davydas Arlauskis. Be to, pastarasis taip pat buvo išrinktas geriausiu I lygos spalio mėnesio žaidėju bei tapo vieninteliu žaidėju šiame I lygos sezone mėnesio geriausio žaidėjo apdovanojimą laimėjusiu du kartus.

Dėkojame sirgaliams, rėmėjams ir visiems, kurie buvo kartu su mumis šį sezoną. Laukia itin darbingas ir sunkus tarpsezonis, tačiau nekantriai laukiame naujų iššūkių.

30 turas: rungtynių apžvalga

Sezonui pasiekus finišo tiesiąją „Džiugas“ sėkmingą sezoną vainikuos rungtynėmis su Vilniaus „Žalgirio“ dublerių ekipa.

Paskutinės sezono rungtynės nieko nenulems nei „Džiugui“, nei „Žalgiriui“ B. Telšiškiai likus dviem turams iki sezono pabaigos užsitikrino nugalėtojų vardą, o „Žalgirio“ B futbolininkai sezoną užbaigs 13 vietoje ir artimiausio turnyrinės lentelės kaimyno neaplenks.

Nepaisant to, jaunieji žalgiriečiai rankų nenuleis ir pasistengs parodyti, jog gali kovoti su lygos nugalėtojais. Taip pat galima tikėtis ir žaidėjų desanto iš pagrindinės „Žalgirio“ komandos.

Rungtynės – jau spalio 27 dieną, 13 valandą Telšių centriniame stadione. Įėjimą vos už 1 eurą dovanoja ilgametis mūsų remėjas „Geolinija“. Rungtynių metu taip pat būsite apdovanoti įvairiais prizais, tad kviečiame atvykti ir atšvęsti titulą kartu su komanda!

LFF Drausmės komiteto sprendimas dėl rungtynių su Kretingos „Minija“

Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komitetas (LFF DK) išnagrinėjo bylą dėl FK „Minija“ protesto, pateikto dėl I lygos rungtynių FK „Minija“ – FC „Džiugas“, kurios įvyko 2019-10-12.

Proteste FK „Minija“ nurodo, kad rungtynėse FK „Minija“ – FC „Džiugas“, kurios įvyko 2019-10-12, FC Džiugas pažeidė 2019 m. LFF varžybų nuostatų 90 straipsnį, kuris numato minimalų rungtynėse dalyvaujančių jaunesnio amžiaus žaidėjų skaičių, o FC „Džiugas“ komandos sudėtyje nežaidė Lietuvos pilietis, gimęs ne anksčiau nei 2000.01.01 ar jaunesnis.

LFF Drausmės komitetas nusprendė FK „Minija“ protestą patenkinti ir skirti FC „Džiugas“ komandai techninį pralaimėjimą rezultatu 0:3.

Sprendimas „Džiugo“ pozicijos turnyrinėje lentelėje nepaveikė.

29 turas: rungtynių apžvalga

Rugsėjo 20 dieną „Džiugo“ futbolininkai žais priešpaskutines rungtynes sezone. Pakruojyje susitiksime su FC „Pakruojo“ ekipa.

„Pakruojis“ šiuo metu užima priešpaskutinę, 14 vietą. „Pakruojis“ paskutinėse trijose rungtynėse praleido dviženklį įvarčių skaičių, o dvi paskutines rungtynes pralaimėjo ir dviženkliu skirtumu. Su didelėmis bėdomis antrajame I lygos rate susidūręs „Pakruojis“ siekia bet kokia kaina užbaigti šį sezoną.

Pirmosiose šio sezono tarpusavio rungtynėse „Džiugas“ įveikė „Pakruojį“ rezultatu 4-0.

Rungtynės Pakruojo stadione prasidės spalio 20 dieną, 14 valandą.