FC ,,Džiugas“ klubo žaidėjai B. Anisas ir S. Amirzian atstovavo Lietuvos futbolo rinktines

Du jaunieji Telšių futbolo klubo ,,Džiugas“ žaidėjai, praeitą savaitę pirmą kartą buvo pakviesti į U-19 ir U-21 Lietuvos futbolo rinktines.

Lietuvos U-19 futbolo rinktinė dalyvavo tarptautiniame turnyre Rusijoje Vladimirui Granatkinui atminti, kur už Lietuvos komandą atstovavo ir jaunasis Benas Anisas. Continue reading „FC ,,Džiugas“ klubo žaidėjai B. Anisas ir S. Amirzian atstovavo Lietuvos futbolo rinktines“

Naktinio 7×7 futbolo turnyro Byggvito taurė 2018 nugalėtojai – ,,Džiugo“ kolektyvas

Paskutinę rudens dieną Telšiuose vyko naktinis 7×7 futbolo turnyras Byggvito taurė 2018, kuriame dalyvavo 14 komandų. Žinoma, šis turnyras pranoko visus lūkesčius, komandų norinčių dalyvauti buvo daugiau, bet organizatoriai šįkart apsistojo ties 14 komandų, kurios atvyko iš Rietavo, Mažeikių, Šiaulių, Kėdainių ir be abejo Telšių rajono. Continue reading „Naktinio 7×7 futbolo turnyro Byggvito taurė 2018 nugalėtojai – ,,Džiugo“ kolektyvas“

Telšiuose antrą kartą vyko tarptautinis futbolo turnyras TELŠIAI CITY CUP-2018

Rugpjūčio 17-18 dienomis Telšiuose antrą kartą vyko tarptautinis 2008/2006 g.m. vaikų futbolo turnyras kuriame dalyvavo 16 komandų iš Lietuvos, Latvijos bei Telšių miesto partneriai iš Lenkijos ir Rusijos.

Prie 2008 g.m. grupės dalyvavo 9 komandos iš Ariogalos, Šiaulių, Plungės, Telšių, Klaipėdos ir svečiai iš Rygos, Černiachovskio ir Minsk Mozowieck.

2006 g.m. grupėje rungtyniavo komandos iš Mažeikių, Klaipėdos, Telšių, Liepajos, Rygos, Černiachovskio ir Minsk Mozowieck. Continue reading „Telšiuose antrą kartą vyko tarptautinis futbolo turnyras TELŠIAI CITY CUP-2018“

Įspūdinga pergalių serija pratęsta Pakruojyje

Rugpjūčio 18 dieną „Džiugas“ Pakruojyje susikovė su vietos FC „Pakruoju“. Rungtynių pabaigoje teisėjas užfiksavo triuškinamą rezultatą – 3:0 laimėjo svečiai iš Telšių.

Rungtynės prasidėjo itin griausmingai – jau 2 minutę už žaidimą ranka į „Džiugo“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Įspūdingo Ronaldo Grižo žaidimo dėka „Džiugui“ rungtynių pradžioje pavyko išlaikyti sausus vartus. 5 minutę po pavojingos atakos pirmasis įvartis krito į šeimininkų vartus, kai Benas Anisas puikiu smūgiu nepaliko šansų „Pakruojo“ vartininkui. Jau 11 minutę rezultatas padvigubėjo, kai po juvelyrinio to pačio Beno Aniso perdavimo įspūdingu smūgiu kairia koja Erikas Vainoras pelnė savo 10-tajį įvartį sezone. Pirmajame kėlinyje „Džiugas“ turėjo dar ne vieną progą įmušti, tačiau kėlinys baigėsi rezultatu 2-0.

Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviu šeimininkų žaidimu, tačiau telšiškiams vis pavykdavo apsiginti. 91 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo „Pakruojo“ legionierius Jacques Koula, o 94 minutę įspūdingą reidą nuo aikštės vidurio surengęs Konstantinas Šulcas įkalė paskutinę vinį į „Pakruojo“ karstą.

Ši pergalė telšiškiams – jau 6 iš eilės. Ją telšiškiai bandys pratęsti rugpjūčio 26 dieną namų rungtynėse su Vilniaus „Vyčiu“.

„Džiugas“ iškovojo penktąją pergalę iš eilės

Rugpjūčio 10 dienos vakare telšiškiai po tolimos kelionės Vilniuje susikovė su vietos „Žalgirio“ B jaunimu. Rungtynės baigėsi triuškinančia telšiškių pergale rezultatu 5:1.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą ir geresnę kamuolio kontrolę demonstravę telšiškiai pirmąjį įvartį įmušė 21 minutę – Erikas Vainoras po puikaus reido iš dešinio krašto Arjeno Robbeno stiliumi įmušė puikų įvartį nuo virpsto. Tai – jau devintasis Eriko įvartis šiame sezone. Jau 23 minutę už pražangą prieš Andrių Lipskį teisėjas skyrė 11 m. baudinį, kurį šaltakraujiškai realizavo ukrainietis Konstantinas Šulcas. Po greitošaudos rungtynių tempas kiek aprimo iki kėlinio pabaigos – 40 minutę „Džiugo“ gynėjai pramiegojo už nugarų atsidūrusi jauną žalgirietį kuris technišku smūgiu nuginklavo Ronaldą Grižą. Tačiau per pridėtą laiką Andrius Lipskis atliko puikų perdavimą iš krašto, kurį „uždarė“ Vitalijus Polianskis, prieš pertrauką atstatydamas dviejų įvarčių pranašumą.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu „Džiugo“ įvarčiu – 48 minutę po puikaus Konstantino Šulčo perdavimo nuo kampinio gairelės įvartį galva pelnė Skirmantas Rakauskas. Telšiškiai ir toliau kūrė progas bei atliko daug smūgių. Tačiau dar kartą įmušti pavyko tik per pridėtą antrojo kėlinio laiką. Po puikaus Konstantino Šulčo reido į varžovų baudos aikštelę ir dar vieno juvelyrinio perdavimo įvartį pridėjo Marius Šluta.

Iškovoję pergalę Vilniuje, džiugiečiai pasiekė 5 laimėtų rungtynių iš eilės seriją. Ją pratęsti telšiškiai mėgins po savaitės – rugpjūčio 18 dieną laukia dar viena išvyka ir sunkios rungtynės prieš „Pakruojį“.

Antrąjį ratą telšiškiai pradėjo sėkmingai

Telšių „Džiugo“ futbolininkai antrojo rato pirmosiose rungtynėse namuose be didesnio vargo 3:0 sutriuškino „Trakų“ B ekipą.

Rungtynės prasidėjo aktyviu „Džiugo“ spaudimu – jau 6 minutę po puikaus Adomo Mikos perdavimo iš krašto įvartį įmušė Erikas Vainoras. Tai buvo jau 8 žaidėjo įvartis šį sezoną. Po įmušto įvarčio rungtynių tempas kiek nukrito. Nors komandos dar turėjo progų pasižymėti, pirmasis kėlinys baigėsi rezultatui esant 1-0.

Karštą vakarą vykusiose rungtynėse antrasis kėlinys prasidėjo taip, kaip ir pirmasis – Skirmantas Rakauskas 49 minutę po sumaišties baudos aikštelėje įmušė antrąjį įvartį, o 52 minutę po puikaus Andriaus Lipskio perdavimo nuginklavo varžovų vartininką smūgiu galva.

Nors telšiškiai susikūrė ir daugiau progų, rezultatas baigėsi rezultatu 3-0.

Sveikiname FIFA WORLD CUP 2018 Totalizatoriaus nugalėtoją-Nijolę

Nuslūgus aistroms pasibaigus FIFA 2018 pasaulio futbolo čempionatui, norime paskelbti ir pasveikinti visą čempionato metu FC ,,Džiugas“ organizuojamo totalizatoriaus nugalėtojus.

Iš viso totalizatoriuje buvo užsiregistravę 191 dalyvis, o prizus laimėjo pirmi dešimt teisingai atspėjusių čempionato rungtynių baigtis.

10-oji vieta atiteko ,,Ciobrelis“, 9-oji ,,Pawel“, 8-oji Gabrielei, 7-oji Modestui, 6-oji ,,AiC“ šiems dalyviams bus įteikti totalizatoriaus rėmėjo TICHĖ įsteigtas specialus prizas Tichė mineralinis vanduo ir dvi firminės stiklinės.

Ypač sveikiname pirmąjį penketuką kurie nepaliko jokių vilčių kitiems totalizatorių dalyviams, o tarp 3 ir 5 vietų, iki pat čempionato pabaigos vyko atkakli kovo, visus dalyvius skyrė vos vienas taškas. Penktoji vieta atiteko Virginijui, ketvirtoji – Mantui ir trečioji – ,,Lemandriui“.

O antrąją vietą iškovojęs Andrius nuo trečios vietos atitrūko 5 tšk., bet deja, pirmos vietos pasivyti taip jam ir nepavyko. Pirmąją vietą iškovojo nuo pat čempionato pradžios į lyderių pozicijas įsiveržusi ir visą čempionatą tiesiai žengusi link nugalėtojos titulo – Nijolė, kuriai atiteks firminiai FC ,,Džiugo“ klubo marškinėliai ir žinoma Tichė mineralinis vanduo ir dvi firminės stiklinės.

Antros ir penktos vietos nugalėtojams taip pat atiteks Tichė mineralinis vanduo ir dvi firminės stiklinės bei specialūs rėmėjų įsteigti prizai: antrai vietai – Joma kuprinė, trečiai ,,Džiugo“ šalikas, ketvirtai – Joma futbolo kamuolys ir penktai – Joma krepšys.

Dar kartą norime pasveikinti visus dalyvius ir nugalėtojus, ir palinkėti sėkmės kituose FC ,,Džiugo“ klubo organizuojamuose žaidimuose, o su nugalėtojais bus susiekta asmeniškai dėl prizų atsiėmimo.