„Džiugo“ ir „Dainavos“ kova baigėsi lygiosiomis

Antradienį Telšiuose lankėsi Alytaus DFK „Dainavos“ futbolo komanda. Čia vyko Lietuvos futbolo federacijos I lygos 13 turo rungtynės, kuriose alytiškius pasitiko aikštės šeimininkų FC „Džiugo“ vienuolikė. Nors telšiškiai kontroliavo didžiąją žaidimo dalį, vis dėlto dainaviškiams rungtynių antrojoje pusėje pavyko sutelkti paskutines jėgas.  Tad pergalės atšvęsti neteko nė vienai komandai – varžybos baigėsi lygiosiomis 1-1.

Pirmajame kėlinyje „Džiugo“ futbolininkai po aikštę skraidė lyg ant sparnų, sėkmingai gynė savo vartus ir kas keletą  minučių sugebėdavo surengti po vieną kitą aštresnę puolamąją ataką priešininkų aikštės pusėje. Gero žaidimo padarinius visi pajuto jau 27-ą minutę, kai telšiškių saugas Edvinas Jasaitis pasinaudojo „Dainavos“ klaidomis ir uždirbo savo komandai įvartį. Ilgą laiką atsilikinėjusiems Dariaus Gvildžio auklėtiniams sėkmė nusišypsojo  tik 73-ią minutę, kai po alytiškių pakelto kampinio pirmasis prie kamuolio suskubo ir taikliai į vartus smūgiavo „Dainavos“ puolėjas Patrikas Oiaranas. Iki rungtynių pabaigos daugiau nė vienai komandai nebepavyko išsiveržti į priekį.

Artimiausios rungtynės namuose liepos 1d. 16 h Telšių miesto stadione, prieš Šilutės „Šilutę“. Kviečiame palaikyti savo miesto komandą!

Telšių „Džiugas“ – Alytaus „DFK Dainava“ 1-1

LFF I lyga, 13 turas, 2017-06-20

27‘ Edvinas Jasaitis [1-0]

73‘ Patrik Oiaran [1-1]

FC „Džiugas“ futbolininkai aplankė stovyklautojus

Birželio 5-8 dienomis Telšių Naujamiesčio mokykloje įsikūrė stovykla „Laiminga diena“, kurios tikslas –  organizuoti mokinių užimtumą atostogų metu, siekiant užkirsti kelią nusikalstamam elgesiui, alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimui, gerinant  jų psichikos sveikatą ir stiprinant socialinius, emocinius ir sveikos gyvensenos  įgūdžius. Continue reading „FC „Džiugas“ futbolininkai aplankė stovyklautojus“

FK „Palangos“ ir „Džiugo“ akistata baigėsi lygiosiomis

Birželio 16d. Lietuvos futbolo federacijos I lygos, 12 ture susitiko FK „Palangos“ ir Telšių „Džiugo“ komandos. Didžiąją rungtynių dalį pirmavusiems telšiškiams rungtynių pabaigoje nepavyko išsaugoti vieno taško persvaros, tad rungtynės baigėsi lygiosiomis. 10-ą rungtynių minutę, po taiklaus Aurimo Jurgelevičiaus smūgio į apatinį vartų kampą, pirmoji į priekį išsiveržė „Palanga“. 23-ą minutę prie vartų vienas išbėgo, puikiai suvaldė kamuolį po tolimo Davydo Arlauskio perdavimo  ir išlygindamas rezultatą palangiškiams atsakė Vaidas Viktoravičius. Trečiasis rungtynių bei antras „Džiugo“ įvartis buvo įmuštas jau antrajame kėlinyje, kai Edvinas Jasaitis aikštės viduryje atkovojo kamuolį, perdavė jį Vaidui Viktoravičiui į kraštą, o šis pasiuntė jį saugui Tomui Birškiui, kuris ir užbaigė ataką rezultatyviai. Deja, „Džiugo“ sirgalių viltims apie pergalę šį kartą nebuvo lemta išsipildyti, nes jau po minutės, 67-ą minutę jas sudaužė palangiškis Ričardas Šveikauskas po kampinio  galva taikliai smeigęs kamuolį į „Džiugo“ vartus arba adatą į Telšių futbolo aistruolių širdis. Pastariesiems tądien  po įnirtingų ir atkaklių varžybų teko tenkintis lygiosiomis.

Artimiausios „Džiugo“ rungtynės jau birželio 20d. prieš DFK „Dainavą“ Telšių centriniame miesto stadione. Kviečiame atvykti!

2010 m. gim. vaikų futbolo varžybomis prasidėjo „Džiugo CUP-2017“ turnyrai

Birželio 10 dieną Telšiuose vyko vaikų futbolo turnyras FC Džiugas Cup-2017, kuriame dalyvavo 2010 m. gim. komandos. Šiame turnyre kartu su mūsų klubo komandomis dalyvavo ir komandos iš Plungės, Šiaulių, Klaipėdos ir Kauno. Iš viso turnyre žaidė aštuonios komandos.

Turnyrui labai pasisekė su oru. Karšta vasaros saulė labai lepino mažuosius futbolo žaidėjus ir tuo pačiu pareikalavo iš jų daug ištvermės, nes visos komandos kepinant karštai saulei sužaidė po penkias rungtynes. Continue reading „2010 m. gim. vaikų futbolo varžybomis prasidėjo „Džiugo CUP-2017“ turnyrai“

Tėvo diena paminėta futbolo aikštelėje

Birželio 10 d. VšĮ ,,Telšių futbolo ateitis” kartu su Telšių mamyčių klubu antrus metus iš eilės Telšių dirbtinės dangos stadione organizavo 3×3 ,,Germanto lobis šeimų futbolo turnyrą”.

Šiemet turnyre pareiškė norą dalyvauti 9 šeimos.

Prieš prasidedant futbolo varžyboms visos šeimos atliko masinę mankštą, kurią vedė sporto klubo ,,Sportesa” trenerė Jolita. Turnyro akimirkos. Continue reading „Tėvo diena paminėta futbolo aikštelėje“

Telšių „Džiugas“ patiesė Panevėžio „Panevėžį“

Birželio devintą dieną Telšių futbolininkai vyko į Aukštaitijos stadioną, kur vyko Lietuvos futbolo federacijos I lygos vienuolikto turo varžybos prieš Panevėžio „Panevėžį“. Čia jiems pavyko iškovoti pergalę rezultatu 2-0. Abu rungtynių rezultatą nulėmę įvarčiai buvo įmušti žaidimo  pradžioje – 8-ą ir 30-ą minutę. Pirmojo autorius Andrius Lipskis realizavo prieš tai Tomo Birškio smūgiuotą ir vartininko rankomis atmuštą kamuolį. Birškys tapo puikaus antrojo įvarčio autoriumi, kai  tas pats Andrius Lipskis kulnu perdavė kamuolį Mariui Šlutai, o šis įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko rezultatyvų perdavimą. Antrąjį kėlinį būtų galima vadinti „Geltonuoju“, nes nei „Džiugas“ nei „Panevėžys“ nebesugebėjo parodyti aštresnių epizodų prie vartų, tačiau sugebėjo kietai gintis ir per abi komandas užsidirbti šešias geltonas korteles. Telšiškiams jos pasiteisino, nes iki rungtynių galo jiems pavyko išlaikyti stabilią persvarą ir galiausiai parvežti pergalę į savo miestą.

Artimiausios rungtynės jau birželio 16 dieną, prieš Palangos „Palangą“. Artimiausios rungtynės namuose birželio 20 dieną, prieš DFK „Dainavą“. Kviečiame palaikyti!

Telšių „Džiugas“ – Panevėžio „Panevėžys“ 2-0

LFF I lyga, 11 turas, 2017-06-09

8‘ Andrius Lipskis [1-0]

30‘ Tomas Birškys [2-0]

FC „Džiugas“ jaunieji futbolininkai dalyvavo turnyre Tauragėje

Birželio 2 dieną Tauragėje vyko berniukų, gimusių 2010 ir 2009 metais, futbolo turnyrai, kuriame dalyvavo ir mažieji futbolo klubo „Džiugas“ futbolininkai.
2010 m. gimusių berniukų turnyre žaidė dvi telšiškių komandos, kurias treniruoja Giedrius Budginas. Mažieji Telšių futbolininkai žaidė prieš komandas iš Tauragės, Mažeikių ir Šiaulių. Continue reading „FC „Džiugas“ jaunieji futbolininkai dalyvavo turnyre Tauragėje“

„Džiugas“ neleido „Taurui“ išplėšti pergalės

Antrąją vasaros dieną Tauragės stadione „Džiugas“ susitiko su Taurės varžybose jau nugalėta Tauragės „Tauro“ komanda. Dešimtas Lietuvos futbolo federacijos I lygos turas ir vėl įrodė telšiškių pranašumą – varžybos baigėsi rezultatu 3-2 „Džiugo“ naudai. Rungtynėms aštraus prieskonio jau 7-ą minutę pridėjo taiklus Tomo Birškio įvartis. Po jo „Džiugas“ ir toliau sėkmingai spaudė varžovus. 20-ą minutę net du „Tauro“ žaidėjai užsidirbo geltonas korteles. O 36-ą minutę „Džiugo“ persvarą, po rezultatyvaus Davydo Arlauskio perdavimo,  dar padidino Vaidas Viktoravičius. Tačiau varžovai neketino taip lengvai pasiduoti ir paskutinę pirmo kėlinio minutę, Audriaus Broko dėka, „Džiugo“ vartus pasiekė pirmas, bet ne paskutinis „Tauro“ įvartis. Antrąjį 56-ą minutę įmušo Povilas Kiselevskis. Netrukus raudona kortele buvo nubaustas ir iš aikštės pašalintas tauragiškių puolėjas iš Kamerūno Jean Paul Ndeki. Vis tik lygiosios „Džiugo“ netenkino, iki varžybų pabaigos spaudimas „Taurui“ tik didėjo, kol galiausiai 83-ią minutę Edvinas Jasaitis išvedė savo komandą į priekį. „Tauras“ nebegavo galimybės atsirevanšuoti ir po įtemptos kovos „Džiugas“ galėjo švęsti pergalę.

Artimiausios „Džiugo“ varžybos namuose birželio 20d. prieš DFK „Dainavą“. O birželio 8d.  18 valandą, Telšių centriniame miesto stadione pirmą kartą įvyks tarptautinės varžybos tarp U-21 jaunimo rinktinių: Lietuva – Farerų salos. Bilietus galite įsigyti Ticket Market. Maloniai kviečiame atvykti!

Rungtynės prieš „Trakų“ dublerius baigėsi pergale

Gegužės 30 dieną Telšių centriniame miesto stadione vyko Lietuvos futbolo federacijos, I lygos 9 turo varžybos. Šį kartą „Džiugui“ teko susiremti su futbolo klubo „Trakai“ jaunųjų dublerių komanda. Nors rungtynės buvo apylygės,  kaip rodo varžybų rezultatas – patirtis šį kartą  buvo stipresnė už jaunystę. Pirmas ir lemiamas rungtynių įvartis „Trakų“ vartus pasiekė jau 4-ą minutę. Jo autorius „Džiugo“ gynėjas iš Ukrainos Vitaliy Polyanskyy.  Toliau telšiškiai kontroliavo žaidimą iki pat kėlinio pabaigos, kūrė sau daug progų, tačiau jų vis  neišnaudodavo. Antrajame kėlinyje „Trakų“ komanda pradėjo aktyvesnius ir greitesnius puolamuosius veiksmus.  Tuo tarpu „Džiugui“  teko pradėti žaisti labiau gynybinį futbolą. Su šia užduotimi komanda susitvarkė puikiai, „Trakams “ nebuvo leista per daug arti priartėti prie vartų, tad priešininkai nesukėlė rimtesnio pavojaus. Varžyboms jau baigiantis pavojingesnį epizodą prie telšiškių vartų sukėlė „Trakų“ puolėjas iš Dramblio Kaulo Kranto Lajo Menene Traore. Kai „Džiugo“ vartininkas Arkadii Zhelnin apsaugojo vartus nuo šios atakos, tarp žaidėjų įsiplieskė kibirkštis, jie apsižodžiavo ir abu buvo nubausti geltonomis kortelėmis. Tačiau varžybų baigčiai šis epizodas įtakos nebeturėjo, tad jos baigėsi minimaliu vieno „Džiugo“ taško persvara.

Artimiausios „Džiugo“ varžybos namuose birželio 20d. prieš DFK „Dainavą“. O birželio 8d.  18 valandą, Telšių centriniame miesto stadione pirmą kartą įvyks tarptautinės varžybos tarp U-21 jaunimo rinktinių: Lietuva – Farerų salos. Bilietus galite įsigyti Ticket Market. Maloniai kviečiame atvykti!

Telšių „Džiugas“  – Trakų „Trakai“ 1-0

LFF I lyga, 9 turas, 2017-05-30

4‘ Vitaliy Polyanskyy [1-0]

„Džiugas“ taurės varžybas pradėjo Tauragės „Tauro“ sutriuškinimu

Gegužės 27d. Telšių dirbtinės dangos stadione buvo žaidžiamos Lietuvos futbolo federacijos Taurės turnyro, antro etapo varžybos. Čia „Džiugas“ susitiko su panašioje  pozicijoje I lygos lentelėje besirikiuojančia Tauragės „Tauro“ vienuolike. Varžybos vyko tik į vienus vartus – „Džiugas“ nesunkiai sudorojo „Taurą“ rezultatu 5-0 ir pateko į tolimesnį turnyro etapą.

Nuo pat rungtynių pradžios veiksmas vyko daugiausia  „Tauro“ aikštės pusėje. „Džiugiečiai“ puikiai  organizavo puolimą, tačiau ir gynyba veikė puikiai – „Tauro“ futbolininkai retai kada gaudavo progą nors priartėti prie telšiškių vartų. Tai įrodo ir rungtynių suvestinė: pirmasis „Džiugo“ įvartis įmuštas jau 9-ą minutę Tomo Birškio. 35-ą minutę „Tauro“ vartus  dar kartą subombardavo Rolandas Leščius. Trečiasis kėlinys, Mariaus Šlutos dėka, baigėsi net trijų taškų persvara. Antrasis kėlinys „Taurui“ teatnešė keletą geltonų kortelių ir nepadėjo pabusti iš žiemos miego. Jau 53-ą minutę pasižymėjo komandos kapitonas Andrius Lipskis. Ir kai jau atrodė, kad rungtynės baigsis rezultatu 4-0, dar vieną staigmeną į vartus „Taurui“ įspyrė komandos veteranas ir rungtynių herojus  Marius Šluta.

Artimiausios rungtynės Telšių miesto stadione  jau gegužės 30 dieną prieš „Trakų“ dublerių komandą. Kviečiame atvykti!

Telšių „Džiugas“ – Tauragės „Tauras“ 5-0