Telšių „Džiugas“ triumfuoja prieš legendinį Vilniaus „Žalgirį“
242318840_395230148884598_6222837986778615433_n

Telšių „Džiugas“ rugsėjo 18 dieną Telšių centriniame stadione žaidė su dabartiniais „Optibet A“ lygos čempionais – Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkais. Telšiškiai rungtynes rugsėjo 11-ąją savo mieste kiek netikėtai pralaimėjo Marijampolės „Sūduvai“, tad šeštadienį išėjo į aikštę nusiteikę kovoti ir laimėti. „Džiugas“ šventė pergalę ir tapo trečiąja šio sezono „Optibet A“ lygos komanda, kuriai pavyko palaužti „Žalgirį“.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis svečiai iš Vilniaus rodė čempionišką charakterį ir dominavo. „Žalgiris“ neleido „Džiugui“ atsipalaiduoti. Saugas Hugo Videmontas atakavo vartus iš arti, puikiai atrėmė smūgį telšiškių vartininkas Povilas Survila.

„Džiugas“ neužleido namų aikštės svečiams ir 34-ąją minutę išsiveržė į priekį po latvio Aivaro Emsio puikaus smūgio arčiau vartų, kuris išvedė Telšių komandą į priekį. Tai buvo jau 6-asis puolėjo įvartis šiame „Optibet A“ lygos sezone.

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ 54-ąją minutę išlygino rezultatą po H. Videmonto įvarčio. Netrukus vilniečiai turėjo galimybę išsiveržti į priekį po puolėjo Josipo Tadičiaus smūgio, tačiau „Džiugo“ vartininkas P. Survila, puikiai tai numatęs, sugavo kamuolį.
Telšiškių gynėjas Jeremy Fernandesas 74-ąją minutę taikliai iš arti pasiuntė kamuolį į vartus, ir „Džiugas“, parodęs žemaitišką charakterį, rezultatu 2:1 šventė istorinę pergalę prieš Vilniaus ekipą.
Telšių klubas po šio laimėjimo savo sąskaitoje turi 29 taškus ir yra septintojoje „Optibet A“ lygos pozicijoje.

Artimiausios rungtynės vyks rugsėjo 26 dieną Kaune su „Hegelmann Litauen“.