FC „Džiugo“ gretas papildė lietuvis Dovydas Virkšas
Dovydas

Prie Telšių „Džiugo“ ekipos paskutinėmis dienomis prisijungė Lietuvos futbolui gerai pažįstamas, pajėgus  lietuvis Dovydas Virkšas (24 m). Iš Klaipėdos kilusio futbolininko paskutinis klubas A lygoje – Vilniaus “Riteriai”. Kiek netikėtai po užsidariusio lango atsiradusi galimybė klaipėdiečiui prisijungti į FC Džiugo gretas – nebuvo atsitiktinumas, nes Dovydu domėtasi ir anksčiau, tačiau vaikinas buvo arti išvykimo į užsienio klubą.

Praeityje žaidėjas atstovavo tuomet dar A lygoje žaidusį Klaipėdos „Atlantą“, iš kurio būdamas 18 metų talentingas jaunuolis keletui metų siekti karjeros buvo išvykęs į žinomo Prancūzijos klubo Saint-Etienne klubo sistemą. Po to vėl trumpai atstovavo Klaipėdos „Atlantą“ iki 2018 m. persikėlimo į Vilniaus „Riterius“.  Atakuojančio tipo žaidėjas, daugiausia žaidžiantis kairiojo krašto puolėju bei gerai besijaučiantis 10 numeriu, taip pat yra atstovavęs visas Lietuvos jaunimo rinktines nuo U-17 iki U-21.

Linkime Dovydui sklandžios adaptacijos ir pasiekti geriausią sportinę formą sėkmingiems pasirodymams. Futbolininkas praėjusį savaitgalį jau atstovavo Džiugas B komandą LFF II lygoje, o sekmadienį spėjo debiutuoti už pagrindinę komandą, A lygos rungtynėse, Kaune prieš „Hegelman Litauen“ (rez. 1:1).

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter