,,Džiugas“ trijose iš eilės „Optibet A lygos“ varžybose žengia be pralaimėjimų
312987796_488972266594478_5475374358925463150_n
Artėjant „Optibet A lygos“ finišo tiesiajai, ,,Džiugas“ toliau demonstruoja puikią sportinę formą. Iš paskutiniųjų trijų žaistų rungtynių, dvi pergalės ir vienerios lygiosios. ,,Jonava“ – ,,Džiugas“ 0:1 , ,,Džiugas“ – ,,Šiauliai“ 1:0 ir ,,Džiugas“ – ,,Panevėžys“ 0:0.
Po šio puikaus spurto, džiugiečiams pavyko prisivyti Gargdždų ,,Bangą“, kuri rikiuojasi 8 turnyrinės lentelės vietoje su 27 tšk., o ,,Džiugas“ su 26 tšk. devintoje vietoje.
Apie paskutiniąsias rungtynes, šiek tek plačiau.
Sekmadienį buvo sužaistos „Optibet A lygos“ 33 turo kovos. Lenktynėse dėl medalių taškus toliau barsto „Panevėžys“, kuris svečiuose nesugebėjo pralaužti Telšių „Džiugo“ gynybos – dvikova baigėsi lygiosiomis 0:0.
Pirmajame kėlinyje kamuolį daugiau kontroliavo svečiai iš Panevėžio. Visgi, nepaisant kelių pavojingų išpuolių, rezultato jiems pasiekti nepavyko. Kėlinio pabaigoje gerą galimybę turėjo ir „džiugiečiai“ – Jorge Eduardo atliko aštrų perdavimą priešais vartus išnirusiam Dovydui Virkšui, bet šiam nepavyko deramai pataikyti į kamuolį.
Po pertraukos abi komandos buvo arti įvarčio. J. Eduardo toliau kėlė problemas svečių gynybai – vieną iš jo aštresnių smūgių neutralizavo vartininkas Rafaelis Broetto, kitas vos nepasiekė tikslo.
„Panevėžys“ taip pat kėlė problemas „Džiugo“ vartams. Ariagneris Smithas geroje pozicijoje atliko šūvį šalia vartų, o po įspūdingo Elivelto smūgio per save puikiai sužaidė vartininkas Vincentas Šarkauskas.
Gino Lettieri auklėtiniai iki susitikimo pabaigos spaudė telšiškius ir turėjo griebtis už galvų dėl iššvaistytų progų. 80 minutę Sebastianas Vazquezas baudos aikštelėje nieko netrukdomas smūgiavo virš vartų, o netrukus Nasko Milevas galva iš arti nepataikė kamuolio į vartus. Savo vartus sėkmingai apsaugojo vėl V. Šarkauskas.
Facebook
Twitter