2022 m. OPTIBET A lygos sezonas palydėtas
Padėka
Pirmas šeštadienis kaip suprantame, kad stadione A lygos rungtynėse su visais ištikimiausiais gerbėjais jau šiemet nebesusitiksime, ta pati komanda nebežais niekada ir iki švenčių turėsime pagyventi praėjusio sezono prisiminimais bei laukimo nuotaikomis, nors, žinoma, ypatingo futbolo Jūsų kiekvieno rutinoje dar užteks visą gruodį dėl vykstančio įspūdingo Pasaulio čempionato. Linkime Jūsų favoritams pergalių 😊
Šiuo pranešimu klubas pirmiausia nori padėkoti visiems ištikimiausiems gerbėjams, už Jūsų palaikymą ir kantrybę, šiais metais kartu sudeginome daug minučių, kai džiaugsmą keitė nusivylimai, kai pergales pasitikdavome itin laimingi, tačiau visada komanda jautė – Jūs buvote šalia, dėkojame ir visiems pozityvams ir sąžiningiems kritikams, FC Džiugas šeimoje visus priimame ir girdime 😊 !!!
Taip pat skambus ačiū visiems mūsų partneriams, draugams ir tiems kurie net sudėtingu metu sau, geba padėti, palaikyti ir jausti empatiją. Be Jūsų šis sportas ir komanda praktiškai neegzistuotų, Jūs kiekvienas didesnės ir mažesnės organizacijos vadovas(-ai), šeimos, savininkai – esate puikūs ir nuoširdūs žmonės, kuriems linkime viso ko geriausio ir tikimės glaudaus bendradarbiavimo ateityje!
Išskirtinė padėka komandos savanoriams rungtynių metu ir neretai „už kadro“ ribų, esate visada nuoširdus ir puikus jaunimas, norėtume dažniau keistis patirtimi su Jumis! Dėkojame klubo personalui, kuris visada prisideda viešai nematomu, kartais nepamatuojamu, tačiau reikšmingu darbu klubui, komandos labui.
Komandos vadovas Martynas Armalis papildė: „Reikia pripažinti, kad FC Džiugui 2-asis sezonas A lygoje buvo gerokai sunkesnis, – ne linksmas taškų ir užimtos pozicijos prasme, reikalavęs sunkių sprendimų, paliestas finansinio nestabilumo dėl įvairių ekonominių aplinkybių, tačiau kaip visi norime tikėti – pamokantis, keičiantis matymą ir viziją kuo norime tapti, kuriantis naujas idėjas ir keliantis naujas ambicijas, todėl net jei kartais atrodo liūdna, kažko trūksta, mes privalome suprasti realybę, pasiimti teigiamas patirtis ir užsispyrę pulti situaciją gerinti, operatyviau ir daugiau organizuotai viską spręsti. Bet visiems turi rūpėti vienodai“
Klubo nuomone, visi turi išlikti pozityvūs ir daugiau mokėti pasidžiaugti, nes sportiniu principu ir sąžiningai Telšiams iškovota galimybė 3 (trečius) metus dalyvauti aukščiausiame šalies lygmenyje – vėlgi taptų istoriniu pasiekimu, kadangi nei viena Telšių komanda iki šiol aukščiausioje lygoje iš eilės 3 metus nėra dalyvavusi. Už tai labai nuoširdžiai dėkojame visai komandai nuo sezoną pradėjusio personalo ir žadėjų, iki sezono pabaigą užbaigusių komandos narių, jie visi dėjo pastangas ir verti pagarbos. Nors iki visiško pasididžiavimo paskutiniais metais užimtomis pozicijomis kaip klubas dar turime gerokai užaugti ir įrodyti, vis dėl to, viliamės, kad su visų palaikymu bei nuoširdžiu tikėjimu šiam lygyje tikrai galime varžytis ir nuolat stiprėti.
Linkime visiems gražių, jaukių ir ramių artėjančių gražiausių metų švenčių ir sėkmingų Naujųjų metų!
Facebook
Twitter