AIVARS EMSIS: „REIKIA ĮVARČIUS MUŠTI IR TOLIAU“
287524968_570274168046861_7889186661732207055_n

Telšių „Džiugo“ futbolininkai nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją „Optibet A lygos“ čempionate. 19-ojo turo rungtynėse Gargžduose užfiksuotos lygiosios prieš „Bangą“ rezultatu 1:1.

Abu susitikimo įvarčiai krito antrajame kėlinyje. Kaip tampa įprasta, „Džiugo“ komandai teko vytis aikštės šeimininkus, kai 52-ąją minutę į Vincento Šarkausko ginamus vartus krito įvartis.

66-ąją minutę „Džiugo“ vyr. treneris Joao Prates atliko dvigubą keitimą, po kurio į aikštę žengė Ivo Brazas bei Aivars Emsis. Būtent latvis smūgiu galva išlygino rezultatą. Pasirodo, kad 69-ąją minutę įmuštas įvartis lėmė, jog žemaitiškas derbis baigėsi lygiosiomis.

Po rungtynių fcdziugas.lt pasikalbėjo su A. Emsiu, kuris pasidalijo mintimis apie jausmą įmušus.

Aivarai, po ilgo laiko įmušei įvartį. Kaip jautiesi?

Jaučiuosi gerai, tačiau nemanau, kad praradau savo uoslę pavojingose atakose. Buvau iškritęs ilgam laikui, tačiau vis dar galiu smūgiuoti tiksliai. Dabar reikia nesustoti ir toliau mušti įvarčius.

Kaip jautiesi atsigavęs po traumos?

Pirmą kartą jaučiuosi labai gerai. Pastarąsias kelias savaites nejaučiu skausmo, netgi smūgių metu nėra diskomforto, todėl tai yra nuostabu.

Ar nesudėtinga žengti į aikštę po keitimo?

Tikrai nesunku.

Nemažai „Džiugo“ sirgalių atvažiavo į Gargždus. Ar jautėsi jų palaikymas?

Daug sirgalių į išvykos rungtynes atvyksta nuolat. Žaisti svečiuose yra panašu lyg namie, kadangi sirgalių palaikymas yra girdimas kuo puikiausiai.

Keletą rungtynių iš eilės pralaimėjote paskutinę akimirką. Kokia atmosfera komandos viduje?

Patyrėme keturis pralaimėjimus iš eilės, o iš jų trys buvo pralaimėti per paskutiniąsias penkias minutes, todėl tos tradicijos nereikėtų tęsti. Dabar būsime susikaupę 10 kartų daugiau, kad tokie scenarijai nesikartotų.

Su 13 taškų „Džiugo“ futbolininkai rikiuojasi devintoje turnyro lentelės pozicijoje bei 7 taškais atsilieka nuo laipteliu aukščiau esančios „Bangos“.

Kitas rungtynes telšiškiai žais namuose. Šeštadienį į Telšius atvyks „Jonavos“ komanda. Bilietus į susitikimą platina Ticketmarket.lt: https://bit.ly/dziugas_bilietai

Facebook
Twitter