AIRIMAS PILIPAVIČIUS: „SIEKIU ĮRODYTI, JOG ESU VERTAS VIETOS STARTE“
Airimas_pilipavicius

Birželio 26-ąją „Optibet A lygos“ mače prieš „Jonavą“ debiutavo 15-metis Airimas Pilipavičius. Simboliška, jog netrukus „Džiugas“ ir vėl išbandys jėgas su šiuo varžovu, o tai įvyks per 16-ąjį saugo gimtadienį.

fcdziugas.lt pasikalbėjo su jaunuoju telšiškiu, kuris atskleidė, koks tas debiuto skonis, patarimus iš vyresnių žaidėjų bei asmeninius tikslus siekiant tobulėti.

Airimai, debiutavai „Optibet A lygoje“, koks jausmas stumdytis su vyrais?

Jausmas yra geras, kiekvieną dieną treneriui bandau įrodyti, jog esu vertas vietos startinėje sudėtyje. Kylu kaip žaidėjas, žmogus, asmenybė.

Ar pasikeitė pačios treniruotės, kai įvyko rokiruotė trenerio pozicijoje?

Naujasis treneris daugiau žiūri į jaunimą, gaunu patarimų iš paties stratego. Smagu, tai girdėti iš jo, kadangi iki tol to dėmesio nebuvo itin daug.

Šį sezoną aukščiausioje šalies lygoje debiutavai ne tu vienas, treniruotėse dalyvauja ir daugiau labai jaunų futbolininkų. Ar su jais tenka pasikalbėti apie emocijas, kai žinai, jog galimai pasirodysite aikštėje?

Kalbame su draugais, ne visi gauna progą treniruotis su pagrindine komanda, bet debiutuoti svajoja kiekvienas. Visi to nori, todėl tokiais šansais labai džiaugiamės.

Turbūt patarimų nešykšti ir vyresni „Džiugo“ žaidėjai?

Jie ne tik pamoko, bet ir pasako patarimų. Vyresni žaidėjai labai padeda, todėl galime tobulėti greičiau.

Kurioje vietoje norėtum patobulėti labiausiai?

Norėčiau pagerinti visus įgūdžius, bet išskirčiau sprendimų priėmimą, kadangi jaučiu, kad man to labiausiai trūksta. Kiekvieną dieną bandau tapti vis geresniu.

Artimiausias rungtynes telšiškiai žais jau šį šeštadienį. Centiniame miesto stadione lankysis svečiai iš Jonavos. Bilietus į susitikimą platina Ticketmarket.lt: https://bit.ly/dziugas_bilietai

Facebook
Twitter