Vienvaldžiai lygos lyderiai pralaužė „Džiugo“ gynybą
FB_IMG_1470594275029

Penktadienį NFA stadione susitiko pirmos lygos lyderiai Kazlų Rūdos „Šilas“ ir Telšių „Džiugo“ vienuolikė. Vis dėlto „Džiugas“ ilgokai sugebėjo atsilaikyti prieš stipriausią lygos komandą. Pirmajame kėlinyje „Šilui“ niekaip nepavyko prasiveržti pro atkaklią „Džiugo“ gynybą bei išnaudoti savo progų. Tik antrajame kėlinyje suvalkiečiai šiaip ne taip prasilaužė ir laimėjo rungtynes rezultatu 2-0.Pirmas pavojingas rungtynių epizodas įvyko 12 minutę prie „Džiugo“ vartų. „Šilo“žaidėjas E.Grigaitis perėmė kamuolį ir smūgiavo į vartus, tačiau telšiškius tąkart išgelbėjo beveik nepriekaištingai žaidęs vartininkas iš Olandijos J. Van de Corput. Po kelių minučių savo profesionalumą pademonstruoti pabandė A.Urbšys, tačiau šiam tikriausiai pritrūko jėgos, nes smūgis buvo ganėtinai per silpnas ir vartininkas nukreipė jį už galinės linijos. J. Van de Corput tą dieną žaidė nepakartojamai: 25 min po A. Urbšio perdavimo baudos aikštėn, joje buvęs E. Grigaitis iš eigos mėgino smūgiuoti į vartus, tačiau vartininkas labai stipriai ir profesionaliai smūgiuotą kamuolį vėl atrėmė. Po to telšiškių vartininkas atrėmė dar keletą suvalkiečių „bombardavimų“ ir jau atrodė, kad jo gynyba nepralaužiama niekam.
„Vienas lauke – ne karys“ patarlė pasitvirtino jau antrojo kėlinio pradžioje, 50 minutę. Tuomet po Andriaus Urbšio keliamo kampinio nuo kairės gairelės tarp abiejų komandų grūsties kamuolį į vartus pasiuntė Evaldas Grigaitis. Kazlų Rūdos komanda išsiveržė į priekį ir visi suprato, kad J. Van de Corput taip pat žmogus, o ne antgamtinių galių turinti būtybė. Telšiškiai po šio epizodo net neketino pasiduoti ir iškart suaktyvino puolimą. Iš aikštės gilumos į „Šilo“ baudos aikštę kamuolį gavęs Vaidas Viktoravičius spaudžiamas „Šilo“ gynėjo vienas pats atsidūrė per pusmetrį nuo vartų, tik, deja, kamuolį pakėlė šiek tiek per aukštai ir šis leidosi už viršutinio vartų virpsto. Po kiek laiko dar vieną pavojingą ataką prieš „Šilą“ sukūrė „Džiugo“ kapitonas A. Lipskis, o ją sėkmingai užbaigti sutrukdė tik per greitai išsivarytas kamuolys – prie vartų A. Lipskis nebesugebėjo jo susistabdyti ir šis nuriedėjo į užribį. Visgi tašką šiose rungtynėse jau pridėto laiko trečią minutę padėjo Andrius Urbšys. Tuomet su kamuoliu kaire varžovų baudos aikštės zona veržėsi Mangirdas Radzevičius, kuris po klaidinančių judesių pažeme atliko perdavimą arčiau vartų buvusiam Andriui ir „Šilo“ komandos kapitonas smeigė antrą vinį į „Džiugo“ vartus.
Artimiausias 19 turo rungtynes „Džiugas“ žais jau trečiadienį (08-10) Radviliškyje prieš „Lokomotyvą“. Tiesioginę varžybų transliaciją galėsite 18.30 h išvysti per Futbolo. TV.
Kazlų Rūdos „Šilas“ – Telšių „Džiugas“ 2-0
LFF I lyga, 18 turas, 2016 – 08-05
51‘ Evaldas Grigaitis [1-0] 91‘ Gytis Urba [2-0]