Susitikime su „Hegelmann“ pasidalinta po tašką.
1648910217491_20220402151401_IMG_0729

Penktajame „Optibet A lygos“ ture į Telšius atvyko Kauno raj. „Hegelmann“ atstovai.

Svečius iš vidurio Lietuvos praėjusiame sezone įveikėme dukart namie, o svečiuose abejos rungtynės buvo sužaistos lygiosiomis.

Šįkart vyr. treneris Marius Šluta į startinę „Džiugo“ sudėtį pirmą sykį šiame sezone išleido Martyną Vasiliauską, o taip pat dar Gargžduose matytą Aivaro Emsio bei Roko Krušnausko duetą priekyje.

Galima teigti, jog susitikimas šeštadienį prasidėjo be žvalgybos.

Jau pirmąją rungtynių minutę brazilas Jorge Eduardo turėjo šansą pelnyti pirmąjį „Džiugo“ komandos įvartį.

8-ąją žaidimo minutę „Hegelmann“ atstovas Y. Karashima atliko kokybišką baudos smūgį, bet vartų sargas Vincentas Šarkauskas pademonstravo kokybę.

19-ąją minutę arbitras Mindaugas Jackus paskyrė vienuolikos metrų baudinį, kadangi Mantas Fridrikas pažeidė taisykles būdamas baudos aikštelėje.

20 min. Aivars Emsis ramiai ir užtikrintai nuginklavo Igną Pluką, o „Džiugas“ įmušęs vienuolikos metrų baudinį išsiveržė į priekį 1:0.

Po penkių minučių „Hegelmann“ puolėjas Augustinas Klimavičius atliko smūgį į Šarkausko ginamus vartus, tačiau rezultatas nepakito.

37-ąją minutę „Hegelmann“ kapitonas Vilius Armanavičius smūgiavo į virpstą. Šis epizodas buvo viena iš geriausių svečių progų pasižymėti pirmoje mačo pusėje.

41-osios minutės metu Ignui Kružikui nepavyko pataikyti į kamuolį iš poros metrų atstumo.

Vos po dviejų minučių svečių legionierius iš Serbijos Lazaras Sajčičius baudos aikštelėje sulaukęs kamuolio apsisuko aplink savo ašį bei buvo labai arti pirmojo „Hegelmann“ įvarčio rungtynėse.

„Hegelmann“ besibaigiant kėliniui surengė tikrą vartų šturmą, tačiau Telšių vartai išliko sausi.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Vincento Šarkausko ginamiems vartams oponentai pagrasino kelis kartus iš eilės.

54-ąją minutę V. Šarkauskas sulaukė plojimų, kai atrėmė pavojingą Salifo Cisse smūgį iš tolimos distancijos.

61-ąją minutę Marius Šluta atliko dvigubą keitimą. Vietoje Martyno Vasiliausko į aikštę žengė Pericles, o Ivo Braz pakeitė Jorge Eduardo.

65-ąją min. po kontakto su varžovu nukentėjo ilgametis „Džiugo“ narys Leonardo Antonio. Visgi brazilas pademonstravo charakterį ir pratęsė rungtynes.

Netrukus rezultatas tapo lygus. „Hegelmann“ kapitonas Vilius Armanavičius po kampinio pasižymėjo galva.

68-ąją rungtynių minutę smūgi per save atliko Ivo Brazas. Tiesa portugalas nebuvo tikslus.
Iki pagrindinio laiko pabaigos likus 15 min. Edvardas Sarpongas atliko perdavimą A. Emsiui, kuris lūkuriavo baudos aikštelėje, tačiau latviui pasinaudoti erdve – nepavyko.

80-ąją min. tie patys „Džiugo“ nariai sužaidė dar vieną kombinaciją. Galva Emsis į vartus šovė pro šalį.

Po penkių minučių Vincentas Šarkauskas eilinį kartą išgelbėjo „Džiugą“. S. Cisse sulaukęs aštraus perdavimo ir smūgiavo galva.

87-ąją minutę nuo suolo pakilo Dovydas Virkšas ir Domantas Šluta. Jie atitinkamai pakeitė Roką Krušnauską ir Luką Ankudinovą.

Paskutinę pagrindinio laiko minutę „Džiugas“ kėlė vos trečiąjį kampinį. Standartinė situacija buvo bevaisė.

Trečiąją teisėjo pridėto laiko minutę telšiškių baudos aikštelėje kilo tikras gaisras, visgi žaidėjų sambūryje klaidų išvengta.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis – 1:1 (1:0).

Telšių „Džiugas“ rungtynes pradėjo tokia sudėtimi: V. Šarkauskas, E. Žarskis, D. Arkauskis, E. Sarpong, Y. Koike, M. Vasiliauskas, L. Ankudinovas, J. Eduardo, A. Emsis, R. Krušnauskas

Po penkerių rungtynių „Optibet A lygoje“, Telšių „Džiugas“ savo sąskaitoje turi du taškus.

Artimiausias rungtynes „Džiugas“ žais jau antradienį. Telšiškių laukia išvyka į Marijampolę.
Žemaitijoje „Džiugo“ komanda išvysime balandžio 9 d. šeštadienį. Į Telšius atvyks šalies čempionas – Vilniaus „Žalgiris“.