Su Optibet A lyga lyderiais sužaista lygiosiomis
38B4BAE5-15B4-42D4-A415-2EC266555682

„Optibet A lygos“ debiutantas Telšių „Džiugas“ dar sykį įrodė, kad sugeba labai drausmingai ir sėkmingai gintis.

Telšių klubas namuose 5-ojo turo susitikime lygiosiomis 1:1 (1:1) sužaidė su iki tol visus tris mačus laimėjusiu „Kauno Žalgiriu“.

Pirmasis kėlinys klostėsi gana ramiai iki pat paskutinių jo minučių. „Kauno Žalgiris“ susikūrė kelias pusproges, savo ruožtu, šeimininkai atsakė Martyno Vasiliausko smūgiu, su kuriuo susitvarkė vartų sargas Deividas Mikelionis.

40-ąją minutę kauniečiai išsiveržė į priekį: po perdavimo iš kairiojo krašto Deividas Šešplaukis atmetė kamuolį link Lino Pilibaičio, o šis galingu smūgiu vienu lietimu pelnė ketvirtą įvartį šiame sezone.

Po šios savaitės rungtynių „Kauno Žalgirio“ veteranas vėl išsiveržė į priekį rezultatyviausių čempionato žaidėjų rikiuotėje.

Tiesa, po kiek mažiau nei dviejų minučių sėkmingu išpuoliu atsakė ir Telšių ekipa. Yudai’us Koike paspyrė kamuolį Leo Ribeiro, kuris prasiveržė arčiau „Kauno Žalgirio“ vartų bei iš maždaug 18 metrų nepriekaištingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Džiugas“ rungtyniavo aktyviau ir nuo poros puolėjo Nasko Milevo smūgių svečių vartininkas D. Mikelionis buvo priverstas apsiginti.

„Kauno Žalgirio“ strategas Rokas Garastas į kovą metė du Lietuvos rinktinės žaidėjus – Martyną Dapkų ir Egidijų Vaitkūną, tačiau svečiai dar kartą sužaidė labai drausmingas rungtynes gynyboje bei į savo sąskaitą įsirašė 5-ąjį tašką.

Kauniečiai prarado pirmuosius taškus ir jų dabar savo kraityje turi 10 – po šios savaitės kovų R. Garasto kariauna pakilo į 1-ąją turnyro lentelės vietą.

Pagal: Optibet A lyga