Sezono starte – triuškinama pergalė
29352258_787911401420122_1326487436601156776_o

„Džiugas” 2018 metų LFF I lygos sezoną pradėjo pergalingai. Telšiškiai apkartino lygos debiutantų startą sutriuškindami juos rezultatu 4:0 (2:0).

Rungtynės prasidėjo visiška „Džiugo” kamuolio kontrole – jau trečiąją rungtynių minutę, „Kupiškio” žaidėjams dar nespėjus prisiliesti prie kamuolio, „Džiugo” naujokas Benas Anisas smūgiu galva nuginklavo varžovų vartininką. Jaunasis komandos naujokas tapo pirmojo „Džiugo” įvarčio šį sezoną autoriumi. Įmušę įvartį telšiškiai apsukų nemažino ir toliau aktyviai atakavo varžovų vartus. Antrasis įvartis krito 33 minutę – Andrius Lipskis ir Tomas Birškys sužaidė „sienelę” varžovų baudos aikštelėje ir Birškys pasiuntė kamuolį į praktiškai tuščius vartus. Antrajame kėlinyje aktyviau ėmė žaisti ir varžovai – ypač pastebimas buvo legionierius Mohammadas Sheriffas. Tačiau 66 minutę po dar vienos Tomo Birškio ir Andriaus Lipskio kombinacijos pastarasis įmušė dar vieną gražų įvartį. Paskutinė vinį telšiškiai „įkalė” 78 minutę – puikią „Džiugo” ataką po Edvino Sirutavičiaus perdavimo užbaigė Mantas Budginas. Šiam liko tik pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

Rungtynėse kapitono raištis puošė Davydo Arlauskio ranką. Jis komandos draugų buvo išrinktas šio sezono komandos kapitonu. Komandoje šiandien taip pat debiutavo ir trys komandos naujokai –  įvartį įmušęs Benas Anisas žaidė iki 75 minutės, o Vytautą Birškį 59 minutę pakeitė Erikas Vainoras. Tuo tarpu Povilo Malinausko ir Renato Kapustino debiuto dar teks palaukti – rungtynes žaidėjams teko praleisti dėl traumų.

Sekančios rungtynės laukia balandžio 2 dieną – laukia išvyka į Vilnių, kur „Džiugas” žais su „Trakų” dubleriais.

‘3 Benas Anisas [1-0]

’33 Tomas Birškys [2-0]

’66 Andrius Lipskis [3-0]

’78 Mantas Budginas [4-0]