Šeimininkai pranašumą įrodė po pertraukos
BN5U6959

Šią savaitę Telšių „Džiugas“ žaidžia net dvejas rungtynes. Pirmosios įvyko šiandien. Telšiškiai vyko į Vilniaus „Žalgirio“ teritoriją. Tai buvo jau trečioji komandų akistata.

Pirmajame „Optibet A lygos“ rate „Džiugas“ pripažino „Žalgirio“ pranašumą rezultatu 3:5. Vėliau sekė akistata ir LFF taurės turnyre. Sostinėje vykusias rungtynes taip pat laimėjo vilniečiai – 3:1.

16-ojo čempionato turo rungtynes „Džiugas“ pradėjo tokiu starto vienuoliktuku:
Marius Paukštė, Lukas Ankudinovas, Adomas Mika, Edgaras Žarskis, Kostyantin Shults, Martynas Vasiliauskas, Jorge Eduardo, Leonardo Antonio, Maksym Pyrohov, Dovydas Virkšas, Ivo Braz.

8-ąją minutę Marius Paukštė gaudė kamuolį, kurį į jo ginamus vartus galva smūgiavo Ovidijus Verbickas.

17-ąją minutę Petaras Mamičius darkart sužaidė kombinaciją su O. Verbicku, kuris būdamas baudos aikštelėje smūgiavo virš vartų.

Po minutės Fabianas Ourega atakavo iš itin aštraus kampo, visgi prancūzui pritrūko tikslumo.

Netrukus Joao Prates atliko priverstinį keitimą. Dėl traumos rungtynių tęsti negalėjo Leonardo Antonio, į kurio vietą 19-ąją minutę stojo Domantas Šluta.

22-ąją minutę rezultatyviausias „Džiugo“ narys Ivo Brazas atliko pirmąjį savo komandos smūgį į vartų pusę.

Po trejeto minučių LFF stadione buvo galima išgirsti skanduotes: „Džiugas, Džiugas“.

29-ąją minutę standartinės situacijos metu K. Shultsas pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur buvo rastas Lukas Ankudinovas.

34-ąją minutę į telšiškių vartus paskirtas baudos smūgis, kurį realizuoti bandė Nicolas Gorobsovas.

Paskutinę pirmojo kėlinio minutę netiksliai atakavo „Žalgirio“ atstovas Renanas Oliveira.

Jau per teisėjo kompensuotą laiką „Džiugas“ susikūrė savo pavojingiausią epizodą. Kampinio situacijoje būta chaoso šalia vartininko aikštelės. Visgi Ivo Brazo pakeltas kamuolys po Domanto Šlutos smūgio vartuose neatsidūrė.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Joelis Bopesu kietai stabdė Ivo Brazas. Už pražangą aikštės viduryje žalgirietis gavo geltoną kortelę.

54-ąją minutę po kampinio pasižymėjo žalgirietis Renanas Oliveira, kuris įvartį muša jau trečiose rungtynėse iš eilės.

Po poros minučių į Mariaus Paukštės ginamus vartus krinta ir antrasis susitikimo įvartis. Po P. Mamičiaus perdavimo įvartį fiksuoja Josipas Tadičius.

67-ąją minutę nuostabiai sužaidė „Džiugo“ vartininkas Marius Paukštė. Vartų sargas apsigynė situacijoje 1 prieš 1, kai prieš jį atsidūrė puolėjas J. Tadičius.

Po minutės Adomas Mika gavo geltoną kortelę.

69-ąją minutę vartus darkart gelbėjo M. Paukštė. Vėliau su vartininku susidūrė Lukas Ankudinovas. Tiesa, abu futbolininkai toliau tęsė rungtynes.

Iki pagrindinio laiko galo likus 20 min. nuo atsarginių suolo pakilo Yudai Koike, kuris pakeitė Dovydą Virkšą.

75-ąją minutę pergudravęs oponentus, kamuolį į „Žalgirio“ vartus muša Jorge Eduardo. Po tikslaus smūgio brazilas pasiuntė linkėjimus Edvardui Sarpongui, kuris rungtynes praleidžia dėl netekties šeimoje.

80-ąją minutę priverstinio keitimo prireikia Ivo Brazui. Portugalą pakeitė „Optibet A lygoje“ debiutavęs penkiolikmetis Domas Jankevičius.

88-ąją minutę Domantas Šluta bei Maksymas Pyrohovas buvo apdovanoti geltonomis kortelėmis. Domantas – už pražangą, ukrainietis – dėl kalbų su teisėju.

Per likusį žaidimo laiką komandos ryškesnių epizodų neužfiksavo.

Galutinis rezultatas: Vilniaus „Žalgiris“ – Telšių „Džiugas“ 2:1(0:0).

Su 9 taškais telšiškiai ir toliau užima 9-ąją poziciją „Optibet A lygos“ turnyro lentelėje.

Artimiausias rungtynes „Džiugas“ žais namuose. Jau šį sekmadienį priimsime „Jonavos“ futbolininkus. Bilietus į susitikimą platina ticketmarket.lt: https://bit.ly/dziugas_bilietai