Rungtynės Kaune susiklostė nesėkmingai
42044667551_d10b12d9f2_b

Gegužės 11 dieną „Džiugas” Kaune susikovė su „Stumbro” dublerių vienuolike. Aktyviose rungtynėse „Džiugui” teko pripažinti varžovų pranašumą – rungtynės baigėsi rezultatu 3:1.

Šeimininkai jau antrąją minutę išsiveržė į priekį, kai po gynėjų klaidos „Stumbro” B žaidėjas liko visiškai vienas prieš vartininką. Tačiau po praleisto įvarčio „Džiugas” pradėjo spausti varžovus ir kurti pavojingus epizodus. Nors keletą kartų varžovus išgelbėjo vartininkas, 10 minutę po puikios atakos Erikas Vainoras galva nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą. Po išlyginamojo įvarčio žaidimas po truputį išsilygino, tačiau ir toliau buvo labai atviras. Komandos drąsiai atakavo ir demonstravo akiai patrauklų futbolą. 25-ąją minutę kauniečių vidurio gynėjas atliko pavojingą smūgį į vartus. Nors kamuolį vartininkas atrėmė, tačiau pirmasis prie jo suskubo pirmojo „Stumbro” įvarčio autorius ir dar kartą nukreipė jį į vartus. 37 minutę už žaidimą ranka teisėjas skyrė 11 m. baudinį į „Džiugo” vartus. Varžovai ir vėl neklydo – 3:1. Po pertraukos „Džiugas” bandė gelbėtis ir sukūrė keletą pavojingų momentų, tačiau rungtynių rezultatas nepasikeitė.

Sekančios rungtynės laukia gegužės 18 dieną Telšių centriniame stadione – į Telšius atvyks NFA jaunimas.