Puikus įvartis išplėšė „Džiugui” pergalę namuose
29750152_794526334091962_5044835959824439121_o

Saulėtą balandžio 8 d. popietę Telšiuose ginklus surėmė „Džiugo” ir Vilniaus „Žalgirio” B futbolininkai. Teisėjo švilpukas rungtynių pabaigoje užfiksavo sunkią šeimininkų pergalę rezultatu 1-0.

Rungtynės prasidėjo itin aktyviai – jau rungtynių pradžioje „Džiugo” žaidėjas Benas Anisas, sužaidęs „sienelę” su komandos draugu turėjo progą išvesti telšiškius į priekį, tačiau vartus apsaugojo jaunųjų žalgiriečių vartininkas Airidas Mickevičius. „Džiugas” apsukų nemažino ir toliau spaudė varžovus, tačiau be nominalaus puolėjo žaidę džiugiečiai skersų perdavimų į baudos aikštelę įvarčiais nepavertė. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 0:0. Kiek kitoks vaizdas buvo antrajame kėlinyje – „Žalgirio” B futbolininkai nepanoro nusileisti varžovams ir ėmė žaisti kiek kiečiau. Tuo pačiu atsakė ir „Džiugo” futbolininkai. Iš viso antrajame kėlinyje buvo parodytos 5 geltonos kortelės, 3 iš jų – telšiškiams. Progą įmušti turėjo ir po keitimo pasirodęs Povilas Malinauskas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys į vartų plotą nepataikė. Savo ruožtu keletą pavojingų smūgių atliko ir „Žalgirio” B žaidėjai, tačiau telšiškių vartų saugumui pernelyg didelio pavojaus jie nesukėlė. Viskas pasikeitė 83 minutę – iš kairiojo krašto aukštą perdavimą į baudos aikštelę pakėlė Konstantinas Šulcas, o „Žalgirio” B vartininkas nesėkmingai bandė „iškumščiuoti” kamuolį kuo toliau nuo vartų. Kamuolys atšoko prie Andriaus Lipskio, kuris technišku ir sudėtingu smūgiu per save sugebėjo pasiųsti kamuolį į vartus. Šis įvykis stadione sukėlė tikrą euforiją. Per likusį laiką varžovams rimtesnių progų sukurti nepavyko ir rungtynės baigėsi šeimininkų pergale.

Sekančios rungtynės laukia jau balandžio 15 dieną. Namie priimsime vieną iš principinių varžovų – FC „Pakruojo” ekipą. Lauksime gausaus palaikymo!

FC „Džiugas” 1-0 Vilniaus „Žalgiris” B

’83 Andrius Lipskis [1-0]