„Pakruojo“ ir „Džiugo“ akistata baigėsi lygiosiomis
pakrojis

Balandžio devintą dieną Telšių dirbtinės dangos stadione vyko futbolo klubų „Pakruojis“ bei „Džiugas“ akistata. Pirmasis kėlinys neabejotinai priminė trilerį, nes telšiškiai su Vaidu Viktoravičiumi priešakyje jau buvo išsiveržę į priekį rezultatu 2-0 bei užuodė pergalės kvapą. Tačiau dar tame pačiame kėlinyje „Pakruojis“ įmušė du įvarčius bei rezultatą išlygino. Antrajame kėlinyje nebepasireiškė nė viena komanda, todėl rungtynės baigėsi lygiosiomis.
Pirmasis įvartis „Pakruojo“ vartus pasiekė dar 8-ą minutę. Buvęs „Džiugo“ vartininkas J. Van De Corput nesugebėjo jų apginti nuo buvusio kolegos Vaido Viktoravičiaus kojos arba tiesiog trumpam pamiršo nuo kurios komandos juos reikia saugoti. „Deja vu“ jausmas aplankė 11-ą minutę, kai Vaidas Viktoravičius pakartojo savo sėkmingą žygį. Deja, „Džiugas“ džiaugėsi neilgai, nes jau 22-ą minutę „Pakruojo“ saugas Mykolaa Barba apžaidė vartininką Arkadii Zhelnin ir taikliu spyriu į kairį vartų kampą sušvelnino skirtumą. Dar viena nemaloni staigmena telšiškių laukė 44-ą žaidimo minutę. Prie vartų kilusia sumaištimi pasinaudojo Marius Butėnas, kurio įvartis išlygino rezultatą ir tos dienos rungtynėse buvo paskutinis. Antrasis kėlinys staigmenų nebepateikė, abi komandos dar sukūrė po keletą aštrių atakų, tačiau nė viena iš jų nebebuvorezultatyvi.
Artimiausias 4 turo rungtynes „Džiugas“ žais balandžio 15 dieną prieš „Utenio“ B komandą.
LFF I lyga, 4 turas, 2017-04-09
Telšių „Džiugas“- Pakruojo „Pakruojis“ 2-2
8‘ Vaidas Viktoravičius [1-0] 11‘ Vaidas Viktoravičius [2-0] 22‘ Mykola Barba [2-1] 44‘ Marius Butėnas [2-2]