Neilgam stabtelėjęs FC Džiugas įrodė savo pranašumą prieš FK Sūduvą
C8A005D7-EF12-4597-92B0-225BA8523D38

Beveik du mėnesius laimėjimo nepasiekęs „Optibet A lygos“ debiutantas Telšių „Džiugas“ iškovojo saldžiausią pergalę. Pirmą sykį šiemet centriniame miesto stadione žaidusi Mariaus Šlutos kariauna 16-ojo turo susitikime 2:1 (1:0) nugalėjo pirmaujančią Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkams dėka puikaus vartininko Povilo Survilos žaidimo pavyko kiek netikėtai išsiveržti į priekį. Nesėkmingai sužaidus Aleksandrui Živanovičiui, Aivaras Emsis išbėgo prieš vartininką MakįGiannikoglou, kuris prieš latvį pažeidė taisykles. 44-ąją minutę prie 11 metrų žymos stojo brazilas Leo Ribeiro – atakuojantis saugas kamuolį pasiuntė į kitą pusę nei krito M. Giannikoglou . Telšių klubas sėkmingai laikėsi ir 67-ąją minutę netgi sugebėjo padvigubinti rezultatą. Kontratakos metu Konstantinas Šulcas puikiai surado Martyną Vasiliauską, kuris žaibišką išpuolį baigė įvarčiu. Mačui artėjant į pabaigą, „Sūduva“ užgulė varžovų vartus, tačiau efektingai oponentus suklaidinęs RomainasHabranas netriumfavo – P. Survila smūgį atrėmė. 89-ąją minutę po R. Habrano perdavimo iš dešiniojo krašto tiksliai galva į tolimąjį vartų kampą smūgiavo Semiras Kerla, tiesa, vicečempionams ketvirtą pridėto laiko minutę išsigelbėti nepavyko – Povilas Leimonas mušė pro šalį.

14 taškų savo sąskaitoje turintis „Džiugas“ pakilo į 7-ąją vietą, o „Sūduva“ su 34 taškais ir toliau pirmauja čempionate.

Klubo vadovas M.Armalis sakė: ,,tai buvo vienos įsimintinausių rungtynių šiame stadione ir klubo istorijoje. Šiemet centriniame stadione ant natūralios vejos žaidėme pirmą kart, žiūrovų skaičius po apribojimų jau buvo padidintas iki 300žm., kurių susirinko maksimaliai, galiausiai nugalėjome po 2 mėnesių nelaimėtos serijos ir laimėti prieš vienus lyderių  prieš paleidžiant komandą trumpoms atostogomos buvo kažkas neįtikėtino.”

Po rungtynių su FC Džiugu, Marijampolės Suduvosžaidėjui S. Kerlai skirta diskvalifikacija.

Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komitetas (LFF DK) išnagrinėjo bylą dėl nesportiško Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjo Semiro Kerlos elgesio „Optibet A lygos“ rungtynėse tarp Telšių „Džiugo“ ir „Sūduvos“, kurios įvyko 2021 m. gegužės 27 d. Telšiuose.

Nuotoliniu būdu posėdžiavęs LFF Drausmės komitetas nusprendė: Pagal LFF Drausmės kodekso 36 str. 6 dalį, už nesportišką elgesį – demonstratyvų spjūvį į žiūrovus stadione – skirti „Sūduvos“ žaidėjui S. Kerlai 2 (dviejų) „Optibet A lygos“ rungtynių praleidimo sankciją kartu su draudimu patekti į persirengimo kambarį ir techninę zoną bei 500 eurų baudą.

„Futbole nėra vietos tokiam nepagarbiam elgesiui nei varžovų, nei sirgalių atžvilgiu. Labai gerai, kad tokie epizodai yra viešinami, nes jie padeda LFF Drausmės komitetui priimti greitus sprendimus ir gali būti pamoka ir kitiems žaidėjams,“ – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Sekančios rungtynės Telšiuose bus žaidžiamos 2021-06-18(penktadienį), 18:00 val. su daukartiniais šalies čempionais FKVilniaus Žalgiriu. Kviečiame visus atvykti ir palaikyti savo miesto komandą. Iki susitikimo stadione.