Įspūdinga pergalių serija pratęsta Pakruojyje
20626382_818530314995802_6961148187792581996_o

Rugpjūčio 18 dieną „Džiugas” Pakruojyje susikovė su vietos FC „Pakruoju”. Rungtynių pabaigoje teisėjas užfiksavo triuškinamą rezultatą – 3:0 laimėjo svečiai iš Telšių.

Rungtynės prasidėjo itin griausmingai – jau 2 minutę už žaidimą ranka į „Džiugo” vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Įspūdingo Ronaldo Grižo žaidimo dėka „Džiugui” rungtynių pradžioje pavyko išlaikyti sausus vartus. 5 minutę po pavojingos atakos pirmasis įvartis krito į šeimininkų vartus, kai Benas Anisas puikiu smūgiu nepaliko šansų „Pakruojo” vartininkui. Jau 11 minutę rezultatas padvigubėjo, kai po juvelyrinio to pačio Beno Aniso perdavimo įspūdingu smūgiu kairia koja Erikas Vainoras pelnė savo 10-tajį įvartį sezone. Pirmajame kėlinyje „Džiugas” turėjo dar ne vieną progą įmušti, tačiau kėlinys baigėsi rezultatu 2-0.

Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviu šeimininkų žaidimu, tačiau telšiškiams vis pavykdavo apsiginti. 91 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo „Pakruojo” legionierius Jacques Koula, o 94 minutę įspūdingą reidą nuo aikštės vidurio surengęs Konstantinas Šulcas įkalė paskutinę vinį į „Pakruojo” karstą.

Ši pergalė telšiškiams – jau 6 iš eilės. Ją telšiškiai bandys pratęsti rugpjūčio 26 dieną namų rungtynėse su Vilniaus „Vyčiu”.