Iš Kauno – be taškų
foto

Vėlų antradienio vakarą Telšių „Džiugas“ sužaidė „Optibet A lygos“ rungtynes prieš „Kauno Žalgirio“ futbolininkus. Iš laikinosios sostinės telšiškiai grįžo be taškų taupyklėje 1:2 (0:2).

Kaip ir praėjusio turo rungtynėse, taip ir šiose – vyr. treneris Marius Šluta išrikiavo identišką starto vienuoliktuką: V. Šarkauskas, Y. Koike, D. Arkauskis, E. Žarskis, E. Sarpong, L. Antonio, D. Šluta, Pericles, J. Eduardo, A. Emsis, A. Lipskis.

Šeimininkai rungtynes pradėjo be žvalgybos. 3-iąją žaidimo minutę buvęs džiugietis Benas Anisas išvedė kauniečius į priekį.

Po poros minučių Jorge Eduardo baudos aikštelėje surado Aivarą Emsį, tačiau po latvio smūgio galva, kamuolys lėkė virš vartų.

20-ąją minutę vartininkas Vincentas Šarkauskas sugriebė Divine Naah smūgiuotą kamuolį.

Įpusėjus pirmajam kėliniui Šarkauskas nesėkmingai įvedė kamuolį į žaidimą. Visgi po akimirkos pats vartininkas ištaisė savo klaidą.

Kamuolio kontrolė nuo pat dvikovos pradžios priklausė šeimininkams iš Kauno.

Iki kėlinio galo likus žaisti 15 minučių – gerą epizodą gynyboje užfiksavo Davydas Arlauskis. Pastarojo pasiaukojantis žaidimas padėjo blokuoti D. Naah spirtą kamuolį.

Geltoną kortelę 34 min. už šiurkštų žaidimą prieš Egidijų Vaitkūną gavo A. Emsis.

36-ąją min. į „Džiugo“ vartus krito antrasis įvartis. Jo autorius galva po standartinės situacijos smūgiavęs Michaelis Thuique‘as.

Besibaigiant kėliniui Emsis atakavo iš toli, tačiau rezultatas nepakito, o netrukus legionierius iš Brazilijos Pericles užsidirbo geltoną kortelę.

Jau kompensuoto laiko metu Domantas Šluta išprovokavo pražangą. Pavojingą baudos smūgį atliko Eduardo.

Po pertraukos į aikštę „Džiugas“ žengė agresyvesnis. Nuo suolo pakelti Ivo Brazas ir Rokas Krušnauskas, kurie pakeitė Andrių Lipskį ir Domantą Šlutą.

53-iąją minutę po Emsio perdavimo smūgiavo R. Krušnauskas.

Sužaidus valandą Šarkauskas atrėmė stiprų M. Thuique‘o smūgį.

Netrukus Dovydas Virkšas pakeitė Jorge Eduardo.
65-osios minutės metu kauniečiai kietai prasižengė prieš Emsį visai šalia baudos aikštelės.

Baudos smūgį 67 min. meistriškai realizavo Dovydas Virkšas.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti 15 minučių, Marius Šluta į aikštę metė Martyną Vasiliauską, kuris pakeitė Leonardo Antonio.

Akiai gerokai patrauklesnį žaidimą antroje pusėje demonstravęs „Džiugas“ nusileido šeimininkams rezultatu 1:2. Visgi pirmųjų taškų lygos taupyklėje dar teks palaukti.

Artimiausias rungtynes telšiškiai žais šį sekmadienį – namie. Į „Ateities“ progimnazijos aikštyną atvyks „Panevėžys“.