Įmonių 6×6 futbolo turnyro ,,ORLEN Lietuva-2022” taurė nugalėtojai Samogitiae Regio komanda
IMG_0500

Rugsėjo 24 d. Telšių centriniame stadione FC ,,Džiugas“ pirmą kartą organizavo įmonių/organizacijų 6×6 futbolo turnyrą ,,ORLEN Lietuva-2022” taurei laimėti.

Pirmąjame turnyre iš viso dalyvavo 8-erios įvairių įmonių ir organizacijų komandos: Telšių Policija, Telšių senelių globos namai (,,Pensininkai ir Co“), klubas FC ,,Džiugas“, jungtinė 2 įmonių komanda „Telteksa-Sell grafika“, AB „Žemaitijos pienas“, Telšių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Saugos tarnyba „GRIFS AG“ ir  „Samogitiae Regio“.

Partnerystėje su didžiausia Žemaitijos regione veikiančia įmone „ORLEN Lietuva“ gimusi renginio idėja buvo nukreipta į neprofesionalus, futbolo mėgėjus iš viso regiono, o pagrindinis tikslas – populiarinti futbolą įtraukiant įvairių sričių bei amžiaus žmones į aktyvią fizinę veiklą, kurti ir puoselėti draugiškus santykius tarp skirtingų organizacijų, keistis patirtimi;

Komandos varžėsi 2 pogrupiuose po 4 komandas ir rato sistema sužaidė po 3 rungtynes. Antrajame etape komandos sužaidė papildomas rungtynes dėl lemiamų vietų:

Po atkaklių kovų grupėse sprendžiantis pozicijų likimui, galiausiai dėl septintos vietos susitiko Telšių policija ir Telšių senelių globos namai (,,Pensininkai ir Co“), dėl penktos vietos kovojo FC ,,Džiugas“ ir Sell grafika-Telteksa, dėl trečios vietos ir mažosios taurės į aršią dvikova kibo Telšių priešgaisrinės gelbėjimo tarnyba ir „Žemaitijos pienas“ komandos, o galiausiai finale žaidė 2 daugiausia jaunimo turėjusios „Samogitiae Regio“ ir Saugos tarnybos „GRIFS AG“ komandos.

Sužaidus visas rungtynes paaiškėjo, kad 8 vieta atiteko „Telšių Policijos“ komandai, 7 vietą užėmė – Telšių senelių globos namai (,,Pensininkai ir Co“), 6 vieta – FC ,,Džiugas“,  5 vieta – „Telteksa-Sell grafika“, 4 vieta – AB „Žemaitijos pienas“, 3 vieta – Telšių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, garbinga 2-oji vietoje liko Saugos tarnyba „GRIFS AG ir pirmojo tokio žanro turnyro nugalėtojais tapo oranžine spalva ryškiai žibėję „Samogitiae Regio“.

Prizininkams buvo įteikti atminimo medaliai bei taurės. Taip pat buvo renkamas simbolinis „Svajonių šešetas“ į kurį pateko šių komandų žaidėjai: Marija Stasiulytė (FC ,,Džiugas“), Ernestas Achunovas („Telteksa-Sell grafika“), Renatas Kapustinas (AB „Žemaitijos pienas“), Karolis Šarkauskas (Telšių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba), Lukas Raudys (GRIFS AG) ir Kipras Keliauskas (Samogitiae regio).

FC ,,Džiugas“ nuoširdžiai dėkoja pagrindiniam šio turnyro rėmėjui ,,ORLEN Lietuva“ ir tikisi, kad po gero starto ir smagaus renginio kitąmet turėsim dar daugiau dalyvių iš viso regiono. Linkime visiems sveikatos, būkite aktyvūs ir mėgaukitės futbolu!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter