„Džiugui“ pavyko perimti žaidimo kontrolę iš „Kražantės“
11008079_355623571315576_1277831281536073623_n

Į Kelmę „Džiugas“ atvyko būdamas 6 turnyrinės lentelės vietoje ir turėdamas 12 taškų. Pagal naująjį reglamentą, rungtynės negali prasidėti, jei šalia nebudi greitoji med. pagalba, todėl mačas Kelmėje prasidėjo vėliau nei įprastai. Pirmoji pirmojo kėlinio pusė vyko be ryškesnių atakų ir prasiveržimų. 15-ą minutę  priešininkus sudrebėti pirmą kartą privertė D. Lunskis, 16-ą minutę jam atsakė A.Lipskis, pasiuntęs kamuolį į vartų plotą. Vis dėlto, pradžioje ryškiau ir aktyviau žaidė  „Kražantė“  – jau 19-ą minutę , 17 numeris, puolėjas D.Medžiaušis, po K.Petrausko perdavimo iš dešiniojo krašto, išvedė savo komandą į priekį.  Tačiau kelmiškių džiaugsmas ilgai netruko, nes jį 23-ą minutę sudrumstė D.Arlauskio tolimas įvartis. Jis visą kėlinį buvo vienas pastebimiausių ir aktyviausių žaidėjų. 28-ąją minutę, po sunkaus žaidimo prieš J.Petravičių, R.Leščius gavo geltoną kortelę. 32-ąją minutę „Kražantės“ saugas M.Baziulis  išlaviravo tarp oponentų ir smeigė kamuolį į „Džiugo“ vartus, taip vėl didindamas Kelmės komandos pranašumą. Kėlinio pabaigoje „Džiugas“ pradėjo įsitvirtinti aikštės viduryje ir kontroliuoti kamuolį. 39-ą minutę A.Lipskis pavojingai atakavo standartinės padėties metu, o 43-ią minutę iš toli tai dar padarė D.Arlauskis.

Antrąjį kėlinį „Džiugas“ pradėjo trimis keitimais iš karto. Neilgai trukus tai pasiteisino – 47-ą minutę, tik aikštėję pasirodęs,  V.Viktoravičius savo 29-ą gimtadienį paminėjo įvarčiu į buvusios komandos vartus. Žaidimas atsigavo, „Džiugo“ komanda greitai skirstė kamuolį ir perėmė kontrolę.56-ą minutę dar pasižymėjo D.Lunskis, kuris kampinio metu siuntė kamuolį galva į vartus, tačiau jam nepavyko pralaužti J. Van De Corput gynybos.  66-ą minutę T.Vyšniauskas pataikė į vartus, tačiau dėl nuošalės taškas nebuvo priskaitytas. Dvi pavojingas atakas 72-ą ir 78-ą minutę sukūrė A.Lipskis ir V.Viktoravičius. 81-ą minutę geltoną kortelę užsidirbo T.Vyšniauskas. Žaidimą vainikavo ir rungtynių rezultatą (3-2) 83-ią minutę nulėmė sėkmingas E.Serbul smūgis į vartus.

Telšių „Džiugas“ – Kelmės „Kražantė“ 3-2