„Džiugo“ naujokas – jaunimo rinktinės saugas
331114867_544036694489679_2436984347654193963_n

Naujajame 2023 metų sezone Telšių „Džiugui“ atstovaus Lietuvos U-21 rinktinės saugas Juozas Lubas. Dvidešimtetis futbolininkas į Žemaitiją atvyksta nuomos iš Vilniaus „Riterių“ pagrindais.

„Džiaugiuosi antruoju, bet ne paskutiniu nuomos sandoriu prieš naująjį sezoną. Turime  dar vieną susitarimą ir ne su lietuvišku klubu, tačiau apie jį paskelbsime šiek tiek vėliau. Kokia to esmė? Jaučiame, kad galime tapti ta vieta, kur jauni žaidėjai gautų žaidybinio laiko ir tuo pačiu sutvirtėtų kaip futbolininkai. Norime turėti alkanus ir sportiniu pykčiu spindinčius žaidėjus.

Kalbant apie patį Juozą, tai jis su mumis treniruotėse buvo  jau kuris laikas, gero požiūrio vaikinas, sunkiai dirba  ir ambicingai įrodinėja, todėl tikime, kad jis gali būti tas žaidėjas, kuris nustebins ir prisidės prie kuo sėkmingesnio būsimo sezono“, – sandorį komentavo „Džiugo“ vadovas Martynas Armalis.

Vyr. treneris Joao Prates apie Juozą taip pat atsiliepė: „J.Lubas buvo žaidėjas, kuris atkreipė mano dėmesį jau praeitame sezone, potencialus jaunas žaidėjas, kuris turi tikti Džiugui, o aš tikiuosi, su šia galimybe jis tik sunkiau dirbs ir įsipareigos klubui, taps dar geresniu“

Atakuojančio stiliaus žaidėjas įprastai rungtyniauja krašto saugo pozicijoje, o Džiugo draugiškų rungtynių metu pastebimas praktikuojant ir puolėjo rolėje. J.Lubas į „Riterius“ atvyko 2019 metų vasarą, o praėjusio sezono antrą pusę, taip pat nuomos pagrindais, praleido „Jonavos“ klube, dalyvavusiame A lygoje. Per 14 sužaistų rungtynių jis pasižymėjo dviem įvarčiais. Tai kol kas yra jo vieninteliai įvarčiai „Optibet A lygoje“.

Klubas tikisi, kad šis skaičius Žemaitijoje bus gerokai padidintas. Linkime sėkmės.

Facebook
Twitter