„Džiugas“ užbaigė sezoną pergalingai
img_3502

Sekmadienį Telšių miesto stadione vyko paskutinio trisdešimto LFF I lygos turo varžybos. Čia susikovė Telšių numylėtinių „Džiugo“ bei svečių FBK „Kauno“ komandos. Žemaičiai 2-0 nukovė priešininkus ir linksma gaida užbaigė 2016 metų sezoną.

Nuo pat pirmų minučių „Džiugas“ aiškiai ėmėsi iniciatyvos ir organizavo atakas prie priešininkų vartų vieną po kitos. Pirmasis įvartį  jau beveik tradiciškai „pramušo“  Vaidas Viktoravičus (40‘). 52‘ minutę geltona kortele buvo nubaustas Rokas Petrikas. 63‘ minutę priešininkų vartus pasiekė antras telšiškių įvartis. Jo autoriumi tapo ukrainietis Eduard Serbul. Iki pat rungtynių pabaigos „Džiugas“ nedavė savo priešininkams jokios progos nors kiek priartėti prie savo vartų. Tad apsiginti pavyko, o „Džiugas“ baigė savo pasirodymą 2016 metų sezone besirikiuodamas 7 turnyrinės lentelės pozicijoje.Užkopusi keliais laipteliais auksčiau antrajame savo sezone komanda įvykdė minimalius prieš sezoną keltus tikslus, dėl to džaugiasi ir jau planuoja kitus metus.

FC „Džiugas“ dėkoja visiems sirgaliams už palaikymą. Pavasarį komanda pažada grįžti atsinaujinusi, su ambicijomis dėl dar geresnių rezultatų, energija bei užsidegimu parodyti viską, ką gali geriausio.  Ačiū, kad esate ir iki susitikimo kitais metais!

Telšių „Džiugas“ – Kauno „Kaunas“ 2-0