„Džiugas” sutriuškino „Miniją”
9B23DA56-483B-4043-9695-5D284AFD734F

Birželio 21 dieną Telšių “Džiugas” stojo į kovą su Kretingos “Minija”. Rungtynes telšiškiai laimėjo rezultatu 5:1.

Jau 11 – ąją minutę Davydas Arlauskis smūgiu galva nuginklavo kretingiečių vartininką ir džiugiečiai išsiveržė į priekį. Įpusėjus pirmąjam kėliniui, labai paprastu, bet labai tiksliu smūgiu, Davydas Arlauskis pelnė antrajį įvartį. Praėjus vos penkioms minutėms, Andrius Lipskis gražiu, technišku smugiu nuo kampinio gairelės mušo trečiajį ir turbūt gražiausią rungtynių įvartį. Pertraukai “Džiugo” vyrai kretingiškius į rūbinę išleido rezultatu 3:0.

Grįžus po pertraukos, 53 – ąją minutę, savo antrąjį įvartį pelnė Andrius Lipskis. Jau po trejų minučių krito penktasis “Džiugo” įvartis, kurį pelnė Konstantin Shults.

57 – ąją minutę, Minijos vartininkui prasižengus prieš Domantą Šlutą, buvo skirtas 11m. baudinys, kurio D. Šluta nerealizavo.

Po dar kelių minučių, baudos aikštelėje prasižengus “Džiugo” žaidėjui, buvo skirtas dar vienas 11m. baudinys, kurį „Minija” realizavo.

Nuskambėjus rungtynių pabaigą skelbiančiam švilpukui buvo užfiksuota “Džiugo” pergalė rezultatu 5:1. Po šios pergalės bent jau laikinai grįžtame į 1 turnyrinės lentelės vietą.