„Džiugas” po baudinių serijos nusileido „Bangai”.
31354662_2019103008134463_450484821731311616_o

Balandžio 27 dienos vakarą LFF taurės I etape Gargžduose susitiko Telšių „Džiugo” ir Gargždų „Bangos” ekipos. Įnirtingos ir atkaklios rungtynės baigėsi be įvarčių, tad prireikė baudinių serijos, kurioje sėkmingesni buvo „Bangos” futbolininkai.

Pirmajame kėlinyje abi komandos praktiškai negrasino varžovų vartams, o vieninteliai bandymai smūgiuoti į vartus buvo baudos smūgiai iš baudos aikštelės prieigų. A.Lipskis pasiuntė kamuolį tiesiai į I.Driomovo rankas, o antrajame kėlinyje futbolas daugiausiai vyravo aikštės viduryje.
Per pratęsimą arčiau tikslo buvo svečiai. 104 minutę laiku vartus palikęs I.Driomovas tik akimirka aplenkė Eriką Vainorą ir nutraukė pavojingą ataką, o 107 minutę “Bangos” vartininkas atrėmė smūgį iš baudos aikštelės. Dar po minutės “Bangai” nusišypsojo fortūna – baudos smūgiu iš dešiniojo krašo į baudos aikštelę pasiųstas kamuolys atsimušė į virpstą ir sugrįžo atgal į aikštę.
Kadangi per 120 minučių abiems komandoms taip ir nepavyko pasiųsti kamuolio į vartus, nugalėtoją teko aiškintis mušant vienuolikos metrų baudinius.
Baudinių serijoje “Banga” visus keturis kartus smūgiavo tiksliai, o „Džiugas” du kartus (trečiuoju ir penktuoju bandymais) pataikė į skersinį, tad šeimininkai baudinių seriją laimėjo rezultatu 4:3 ir privertė telšiškius pasitraukti iš šio sezono LFF taurės kovų.