„Džiugas” patyrė antrą nesėkmę iš eilės
29983532_797913420419920_6042615101889229869_o

Balandžio 22 dienos vakare telšiškiai sostinės LFF stadione susikovė su Vilniaus „Vyčiu”. Kaip ir buvo prognozuota, rungtynės buvo įtemptos, tačiau „Džiugui” baigėsi nesėkmingai. Pergalę rezultatu 2-1 iškovojo šeimininkai.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, nei vienai komandai neturint ryškesnės persvaros, tačiau pirmą progą susikūrė vyčiai – J. Moroz smūgį atrėmė Ronaldas Grižas. Vėliau žaidimas ir toliau klostėsi apylygiai, daugiausiai aikštės viduryje, tačiau pavojingų progų iš esmės daug nebuvo. Tiesa, pačioje kėlinio pabaigoje šeimininkai turėjo dar vieną progą išsiveržti į priekį – geroje pozicijoje atsidūręs N. Misiuk kiek uždelsė su smūgiu ir šis buvo nesėkmingas.

Jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje vilniečiai už neatidumą buvo nubausti – po puikaus reido iš krašto 52 minutę įvartį „Džiugui” įmušė Erikas Vainoras. Deja, persvaros ilgai išlaikyti nepavyko –  tolimą smūgį į Ronaldo Grižo ginamų vartų tinklą pasiuntė brazilas Patrik Oiaran. Dar po dešimties minučių baudos aikštelėje neatidžiai sužaidęs telšiškių gynėjas pargriovė N. Misiuk, o teisėjas nedvejodamas skyrė 11 m. baudinį, o įvartį pelnė Mantas Makutunovičius. Per likusį laiką svečiams iš Žemaitijos sostinės daugiau nieko sukurti nepavyko.