„Džiugas“ neleido „Taurui“ išplėšti pergalės
aaaaa

Antrąją vasaros dieną Tauragės stadione „Džiugas“ susitiko su Taurės varžybose jau nugalėta Tauragės „Tauro“ komanda. Dešimtas Lietuvos futbolo federacijos I lygos turas ir vėl įrodė telšiškių pranašumą – varžybos baigėsi rezultatu 3-2 „Džiugo“ naudai. Rungtynėms aštraus prieskonio jau 7-ą minutę pridėjo taiklus Tomo Birškio įvartis. Po jo „Džiugas“ ir toliau sėkmingai spaudė varžovus. 20-ą minutę net du „Tauro“ žaidėjai užsidirbo geltonas korteles. O 36-ą minutę „Džiugo“ persvarą, po rezultatyvaus Davydo Arlauskio perdavimo,  dar padidino Vaidas Viktoravičius. Tačiau varžovai neketino taip lengvai pasiduoti ir paskutinę pirmo kėlinio minutę, Audriaus Broko dėka, „Džiugo“ vartus pasiekė pirmas, bet ne paskutinis „Tauro“ įvartis. Antrąjį 56-ą minutę įmušo Povilas Kiselevskis. Netrukus raudona kortele buvo nubaustas ir iš aikštės pašalintas tauragiškių puolėjas iš Kamerūno Jean Paul Ndeki. Vis tik lygiosios „Džiugo“ netenkino, iki varžybų pabaigos spaudimas „Taurui“ tik didėjo, kol galiausiai 83-ią minutę Edvinas Jasaitis išvedė savo komandą į priekį. „Tauras“ nebegavo galimybės atsirevanšuoti ir po įtemptos kovos „Džiugas“ galėjo švęsti pergalę.

Artimiausios „Džiugo“ varžybos namuose birželio 20d. prieš DFK „Dainavą“. O birželio 8d.  18 valandą, Telšių centriniame miesto stadione pirmą kartą įvyks tarptautinės varžybos tarp U-21 jaunimo rinktinių: Lietuva – Farerų salos. Bilietus galite įsigyti Ticket Market. Maloniai kviečiame atvykti!

Telšių „Džiugas“ – Tauragės „Tauras“ 3-2