„Džiugas“ neleido „Minijai“ rungtynėse nė įsibėgėti
13317048_483606031850662_4520225709538396087_o

Šeštadienį Telšių garbę ginantys futbolininkai lankėsi Kretingoje, kur vyko LFF I lygos 28 turo rungtynės. Gana žemaitiškame derbyje Džiugiečiai pademonstravo meistriškumą ir užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 3-1.Po gausybės puikių progų į „Minijos“ vartus bei užtikrintos kamuolio kontrolės, pirmasis „Džiugo“ įvartis  kretingiškių vartus pasiekė tik pirmojo kėlinio pabaigoje (41‘ min.), o jo autoriumi tapo 8 numeriu pažymėtais marškinėliais žaidžiantis Marius Šluta, kuriam puikų perdavimą į centrą atliko kapitonas A.Lipskis. Vos po 3 minučių, po A.Lipskio atlikto reido antrąjį įvartį galva smeigė rezultatyviausias „Džiugo“ žaidėjas Vaidas Viktoravičus. Jam priklausė ir trečiasis įvartis 72‘ minutę. Rungtynių pabaigoje pasižymėti ir šiek tiek sušvelninti persvarą dar pavyko kretingiškiui Tadui Gudauskui. Vadovaujant žaidimui, „Džiugo“ trenerių štabas leido sau paeksperimentuoti, pirmą kartą LFF I lygoje debiutavo ir savo šansą gavo 17-metis Mantas Budginas, o taip pat visus nustebinęs puikios formos veterano-trenerio Vijūno Vasiliausko debiutas.

Paskutinės rungtynes namuose „Džiugas“ žais (spalio 23 dieną) prieš Kauno „Kauną“ komandą. Kviečiame šiltai apsirengti, atvykti ir palaikyti savo miesto komandą priešpaskutinėse šio sezono namų rungtynėse!

Kretingos  „Minija“ 1-3 Telšių  „Džiugas“