„Džiugas” ir toliau nepralaimi
lesc

Liepos 9d. „Džiugas“ vyko į Kėdainių miesto stadioną, kur susitiko su aikštės šeimininkais „Nevėžio“ futbolininkais ir pradėjo antrą pirmos lygos pirmenybių ratą. Nors ir kovėsi ne namie, tačiau rungtynių atmosfera ir sirgalių skaičius priminė namų varžybas. Gal būt tai prisidėjo prie to, kad kova baigėsi rezultatu, kuris pratęsia ilgą „Džiugo“ rungtynių be pralaimėjimų seriją: 2-1.

Pirmasis rungtynių įvartis  „Nevėžio“ vartus pasiekė jau 12-ą minutę, Rolandui Leščiui smūgiavus iš toli. Taip pat pirmasis kėlinys pasižymėjo geltonų kortelių gausa – po vieną užsidirbo du kėdainiškiai ir pirmojo įvarčio autorius Rolandas Leščius.

Antras kėlinys prasidėjo nuo geltonos kortelės Deividui Gineičiui. Vėliau , 78-ą minutę, Gineitis gavo raudoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės. Tačiau prieš tai „Džiugas“ įmušo dar vieną įvartį: 70-ą minutę Tomas Birškys pataisė nuo virpsto atšokusį kamuolį ir nukreipė jį į vartus. Telšiškiai akivaizdžiai kontroliavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau jų pabaigoje atakuoti pradėjo ir „Nevėžis“. To pasekmėje 87-ą minutę Deividas Gražys uždirbo savo komandai vienintelį tų rungtynių įvartį. Tokių kėdainiškių pastangų nebeužteko ir rungtynės baigėsi „Džiugui“ palankiu rezultatu.

Paskutinį kartą telšiškiai pralaimėjo tam pačiam Kėdainių „Nevėžiui“ balandžio pabaigoje. Nuo to laiko „Džiugas“ laimėjo 6 kart ir 2 kart sužaidė lygiosiomis.

Telšių „Džiugas“ – Kėdainių „Nevėžis“ 2-1