Prieš rytojaus akistata LFF Taurės aštuntfinalyje pakalbinome Denį Ževžikovą.
Praėjusiose rungtynėse prieš „Bangą“ pritrūko labai nedaug. Kas, tavo nuomone, nulėmė tą vienintelį įvartį ir pralaimėjimą?
Turbūt, kaip ir kalbėjome su treneriais bei komandos draugais, viską nulėmė mažos atidumo detalės. Tiek prie praleisto įvarčio, tiek bandant pelnyti savąjį pritrūko vieno žingsnelio, vieno tikslesnio sprendimo. Šįkart sėkmė nebuvo mūsų pusėje.
Žaisite prieš „Bangą“, o tai – Žemaitijos derbis. Ar jaučiasi papildomas sportinis pyktis ir motyvacija?
Be abejonės. Telšiams „Banga“ yra ta komanda, prieš kurią visada norisi laimėti. Šeštadienio pralaimėjimas tikrai suteikia papildomos motyvacijos. Norisi trečiadienį viską įrodyti aikštėje ir atsitiesti.
Ar taurės formatas prideda daugiau spaudimo, kadangi čia viską gali lemti vienos rungtynės?
Didelio jaudulio gal ir nėra, nes abiem komandoms galioja tos pačios sąlygos. Manau, tai labiau prideda intrigos tiek žaidėjams, tiek sirgaliams. Tokios rungtynės visada būna ypatingos, todėl bus labai įdomu pamatyti, kas šįkart galės džiaugtis pergale.
Kaip vertini savo dabartinę formą šiame sezone? Kur jautiesi labiausiai patobulėjęs?
Treneriai labai daug reikalauja judėjimo be kamuolio, todėl manau, kad būtent šioje vietoje jaučiu didžiausią progresą. O apskritai, kai komandai sekasi gerai, nelabai kreipi dėmesį į asmeninius rezultatus – labiau džiaugiesi komandos forma ir stengiesi prie jos kuo daugiau prisidėti. Kol kas tiek man asmeniškai, tiek komandai sezonas klostosi neblogai, todėl norisi tą formą išlaikyti.
Komandos laukia trečios namų rungtynės iš eilės, tribūnose netrūksta sirgalių. Ką norėtum jiems pasakyti?
Labai stipriai jaučiame jų palaikymą rungtynių metu. Norėčiau palinkėti, kad ir kaip susiklostytų vienos ar kitos rungtynės, jie ir toliau eitų į stadioną bei taip pat mylėtų futbolą. O mes savo ruožtu bandysime kovoti kiek galime ir padovanoti jiems kuo daugiau pergalių.
Akistata su Gargždų „Banga“ – jau rytoj, 18 val., Telšių centrinis stadionas.
Bilietai: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/telsiu-dziugas-toplyga-bilietai-20260520