Atakuojanti grandis papildyta brazilu
204676806_453835929054714_4833686012426176908_n (1)

Įpusėjus „Optibet“ A lygos sezonui „Džiugas“ pasistiprino nauju žaidėju – prie Žemaitijos sostinės ekipos prisijungė brazilas Jefferson Reis de Jesus, vadinamas tiesiog Jefferson.

25-erių žaidėjas įprastai rungtyniauja krašto saugo pozicijoje, tačiau gali pasislinkti ir į puolėjo poziciją. Brazilas į Telšius atvyksta iš gimtosios šalies, kur šiame sezone spėjo parungtyniauti „ASA“ ir „Operário“ klubuose.

Prieš tai „Džiugo“ naujokas spėjo paragauti ir legionieriaus duonos. 2019 metais saugas iš gimtosios Brazilijos atvyko į Armėniją, kur apsivilko Jerevano „Alashkert“ marškinėlius ir kartu su šia ekipa iškovojo Armėnijos taurę, taip pat žaidė atrankose į UEFA Čempionų ir Europos lygas. Armėnijos aukščiausioje lygoje saugas sužaidė 9 rungtynes, įmušė 2 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Po sėkmingo sezono Armėnijoje brazilas išvyko į Iraną, kur apsivilko šios šalies aukščiausioje lygoje rungtyniaujančios Tebrizo „Machine Sazi“ marškinėlius.

Pasak „Džiugo“ vadovo Martyno Armalio, šis žaidėjas neabejotinai sustiprins komandos atakuojantį potencialą: „Šį žaidėją stebėjome jau kuris laikas ir džiaugiamės, jog pavyko jį pasikviesti į Telšius. Jo gebėjimai aikštėje abejonių nekelia, tad darome viską, kad Jefferson kuo greičiau prisitaikytų prie naujos aplinkos ir pilnai parodytu savo sugebėjimus“.

Brazilas vilkės 95-tuoju numeriu pažymėtais marškinėliais.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter