Antra pergalė iš eilės – Utenoje
36189279_904681703073926_5279326997984575488_o

Birželio 24 d. lyjant lietui „Utenio“ stadione Utenoje vykusiose rungtynėse po itin emocingos kovos „Utenis“ nusileido telšiškiams rezultatu 2:1

Itin atkakliose ir įnirtingose, daug kietų dvikovų pareikalavusiose rungtynėse „Džiugas” kiek sėkmingiau realizavo savo progas – 12-tąją rungtynių minutę įvartį „Džiugui“ po standartinės padėties  pelnė Tomas Rapalavičius. Nors pavojingų epizodų prie abiejų vartų netrūko, pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:0.

Antrasis kėlinys ir vėl buvo sėkmingesnis telšiškiams – 59 minutę po Eriko Vainoro pakelto kampinio Tomas Rapalavičius įmušė antrą įvartį. Tiesa, jau 61 minutę „Utenio” žaidėjas Mindaugas Ubeika rezultatą sušvelnino. Nors „Utenio” žaidėjai bandė spausti telšiškius, pastarieji taip pat turėjo idealią progą – po puikaus Eriko Vainoro reido užbaigti atakos nepavyko Mantui Budginui.

Rungtynių pabaigoje šeimininkai kiek pritrūko kvapo, o tai telšiškiams leido kiek ilgiau kontroliuoti kamuolį ir nulemti rungtynių pabaigą. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo antrąją „Džiugo” pergalę iš eilės.

Sekančios rungtynės laukia birželio 29 dieną – „Džiugas” savo pergalių seriją bandys pratęsti išvykoje, rungtynėse prieš „Kupiškį”.