Iš Pakruojo „Džiugas“ parsivežė 3 taškus

Rugpjūčio 4 dieną „Džiugas“ vyko į Pakruojį, kur susikovė su vienu iš turnyrinės lentelės kaimynu – FC „Pakruojo“ ekipa. Gausaus sirgalių būrio palaikomi „Džiugo“ futbolininkai sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 2:1. Rungtynės prasidėjo atviru futbolu – savo šansą pelnyti įvartį abi komandos turėjo jau pirmosiomis rungtynių minutėmis. 27 minutę po pakelto kampinio prie FC „Pakruojo“ vartų Edvinas Jasaitis susistabdė iš baudos aikštelės išmuštą kamuolį ir puikiu tolimu smūgiu nuginklavo buvusį „Džiugo“ vartininką iš olandijos Jordy van der Corputą. Tačiau 45 minutę prieš futbolininkams išeinant į rūbinę FC „Pakruojis“ rezultatą išlygino. Tiesa, kilo daug klausimų, ar įvartis turėjo būti įskaitytas dėl nuošalės. Po pertraukos „Džiugas“ atliko du keitimus – į aikštę žengė Rolandas Leščius ir Tomas Birškys, o būtent pastarasis jau 46 minutę pirmą kart gavęs perdavimą pradėjo reidą nuo aikštės vidurio ir puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės išvedė „Džiugą“ į priekį. Rungtynėms einant į pabaigą, FC „Pakruojis“ spaudė „Džiugą“, tačiau užtikrintai žaidęs Ronaldas Grižas neleido kamuoliui atsidurti vartuose. Sekančios rungtynės – jau rytoj 18:30 centriniame stadione prieš Utenos „Utenio“ dublerių ekipą.