FC ,,Džiugas“ toliau žengia be pralaimėjimų

LFF I lygos pirmenybėse finišo tiesioji spalio 20 d., o ,,Džiugas” kol kas žengia 8 varžybos iš eilės be pralaimėjimų ir šiuo metu su 37 tšk. rikiuojasi 4 turnyrinės lentelės vietoje. Aukščiau už mūsų miesto komandą stovi Kėdainių ,,Nevėžis“ su tiek pat tšk., Gargždų ,,Banga“ su 39 tšk. ir Panevėžys su 41 tšk.

Be abejo, ,,Džiugo“ komandai negalima atsipalaiduoti nė akimirkai, nes į nugarą alsuoja Alytaus ,,Dainava“ su 35 tšk. ir visos komandos žino, kad nebėra kur trauktis ir į aikštę žengia kovodami dėl kiekvieno taško.

Mūsų komandai šis savaitgalis laisvas dėl nukeltų rungtynių, o rugsėjo 15 d. laukia išvyka į Kauną, kur susitiks su NFA jaunimo komanda. Tikimės, kad ši išvyka nenutrauks nepralaimėtų rungtynių seriją, o ,,Džiugo“ komanda turi teorinių šansų pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Rezultatyviausi komandos žaidėjai Erikas Vainoras – 11 įv. ir jaunasis Benas Anisas – 6 įv. O daugiausia tikslių perdavimų komandos draugams atlikęs Andrius Lipskis – 8.

Tad tikimės, kad ir toliau sėkmė lydės mūsų miesto komandą, kuri dar ne tiek seniai atgimė, stabiliai auga, ir kas gali žinoti, gal šie metai gali klubui tapti istoriniais.

Turnyrinė lentelė.