Pamažu artėja pirmos lygos pirmenybių finišo tiesioji
1

Pamažu artėja pirmos lygos pirmenybių finišo tiesioji, likus sužaisti 4 turus, praeitų metų čempionai, ,,Džiugo“ futbolininkai rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje ir šį sekmadienį, spalio 4 dieną Panevėžyje sieks reabilituotis ir iškovoti pergalę, kurios, kaip oro reikia, šioje sezono stadijoje norint siekti prizininkų pakylos.

Viso sezono metu tarp lyderių buvę ,,Džiugo“ futbolininkai antrajame rate neranda savojo žaidimo ir pergalių recepto, tačiau pastarosiomis dienomis vyko intensyvūs komandos, trenerių ir vadovybės pokalbiai, kuriuose prieita išvados, kad viskas dar mūsų pačių rankose ir reikia išlikti vieningiems ir motyvuotiems per likusias sezono rungtynes ir į aikštę eiti kautis tik dėl pergalės. Juolab, kad turim vienus ištikimiausių sirgalių ir norisi jiems rodyti kovą aikštėje, ir džiuginti įvarčiai bei pergalėmis.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration