„Džiugas“ atsisveikino su legionieriumi
87076574_574145229980492_6542338903913791488_n

Į treniruotes ką tik sugrįžęs „Džiugas“ sulaukė blogų naujienų – prieš šį sezoną ekipą papildęs brazilas Giordano prie komandos neprisijungs. Sutartis su gynėju nutraukta abiejų šalių sutarimu.

Prasidėjus COVID-19 pandemijai brazilas buvo vienintelis legionierius išvykęs į gimtąją šalį. Tačiau dėl šiuo metu vis blogėjančios situacijos Brazilijoje tapo aišku, jog žaidėjas į Telšius nebegrįš – klubas ir žaidėjas sutarė nutraukti sutartį dėl minėtų priežasčių.

Brazilijos ir Italijos pilietybes turintis Giordano „Džiugą“ papildė šių metų vasario mėnesį, tačiau dėl susiklosčiusios situacijos oficialių rungtynių sužaisti nespėjo. Profesionalumu ir darbštumu pasižymėjusiam futbolininkui klubas linki sėkmės ateityje.

Tuo tarpu pilnu tempu į treniruotes grįžęs „Džiugas“ intensyviai ruošiasi kuriam laikui nukeltam I lygos sezonui. Linkime klubo sirgaliams laikytis sveikatos rekomendacijų, būti sveikiems ir stipriems bei jau netrukus susitikti stadionuose!

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration