Artėja pirmos lygos pirmenybių finišo tiesioji
nuotrauka

Artėja pirmos lygos pirmenybių finišo tiesioji, komandoms liko sužaisti dar po dvejas rungtynes. Džiugo futbolininkai šiuo metu rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje ir turi dar teorinius šansus pakilti į trečiąją vietą. Bet kokiu atveju, svarbiausios sezono rungtynės Džiugo futbolininkų lauks spalio 31 dieną Telšių miesto centriniame stadione su Dainavos futbolininkais, todėl futbolo klubas ,,Džiugas“ nori nuoširdžiai pakviesti visus neabejingus komandai atvykti spalio 31 dieną, 13 val. į Telšių miesto centrinį stadioną ir palaikyti komandą paskutinėse ir svarbiausiose šio sezono rungtynėse.

Prieš svarbiausių dvikovų metą pakalbinome vyriausiąjį Džiugo komandos trenerį Marių Šlutą:

  1. Treneri, ilgą laiką sezono metu turnyrinėje lentelėje tarp lyderių buvę Džiugo futbolininkai antrąjį ratą pradėjo ne itin sėkmingai. Kaip manote, kokios viso to priežastys?

Manau, kad tai lėmė keletas faktorių. Dėl patirtų traumų, surinktų kortelių dažnai reikėjo koreguoti sudėtį, vieni žaidėjai turėjo pakeisti kitus, tačiau ne visi žaidėjai susidorojo su skirtomis užduotimis. Viso sezono metu turim problemų su realizacija. Išryškėjo komplektacijos trūkumai.

  1. Kaip situacija komandoje su traumomis? Ar visi žaidėjai yra sveiki?

Šiuo metu turime keletą žaidėjų su didesnėmis ar mažesnėmis traumomis. Su jais kryptingai ir tikslingai dirbama. Taip pat neseniai po rimtos traumos į aikštę grįžęs Yudai Koike demonstruoja gerą sportinę formą ir didelį norą parodyti savo gebėjimus. Futbolas jau toks žaidimas, kai reikia truputį ir pakentėti.

  1. Iki sezono pabaigos liko dvejos rungtynės su lygos senbuviais ir vienais iš lygos lyderių. Kokie komandos tikslai šioms rungtynėms?

Visada komandai keliame aukščiausius tikslus ir reikalavimus, nepriklausomai ar žaidžiame prieš lygos lyderius ar žemiau esančias komandas.

  1. Sirgaliai viso sezono metu ištikimai palaiko komandą tiek namų, tiek išvykos rungtynėse. Kiek svarbu tai yra komandai?

Vienareikšmiškai sirgaliai yra dvyliktas komandos žaidėjas. Labai malonu, kai komandą palaiko ne tik tada kai sekasi ir laimime, bet ir tada, kai mums nesiseka. Jų tikėjimas mūsų komanda suteikia papildomų jėgų. Esame jiems dėkingi, kad mus palaikyti atvyksta į visus Lietuvos miestus. Jų dėka žaisdami svetur, jaučiamės lyg būtume namie.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration