17 turas: rungtynių apžvalga

Rugpjūčio 7 dieną, trečiadienį Telšių centriniame stadione žaisime atkeltas 17 turo rungtynes prieš Kauno „Hegelmann“ ekipą. Rungtynės prasidės 19 valandą.

Šiuo metu kauniečiai turi 26 taškus ir turnyrinėje lentelėje užima 6 vietą. Neabejojama, jog į Telšius „Hegelmann“ atvyks siekti 3 taškų kadangi pergalės atveju kauniečiai aplenktų Alytaus „Dainavą“ ir pakiltu į 5 vietą.

Kaip ir dauguma komandų, „Hegelmann“ savo sudėtį papildė naujais žaidėjais. Kauniečiai į savo gretas pasikvietė „Jonavoje“ žaidusį vartininką Matą Daškų, Igną Malecką, žaidusį Kauno „Žalgirio“ dublerinėje ekipoje II lygoje bei bene labiausiai patyrusį naujoką Gabrielių Zagurską, praeityje atstovavusį eilę Lietuvos bei pora Islandijos klubų. Komandos sudėtyje taip pat užregistruotas ir puikiai telšiškiams pažįstamas vartininkas Ronaldas Grižas, praėjusį sezoną gynęs „Džiugo“ vartus. Kiek ankščiau iš išnykusio Kauno „Stumbro“ atvyko ir kazachstanietis Demyatas Slambekovas, jau spėjęs sužaisti 4 susitikimus.

Neabejotinai didžiausia netektis kauniečių sudėtyje – patyrusio vartininko Tado Simaičio išvykimas į Vilniaus „Riterių“ gretas.

Pirmąją šio sezono dvikovą Kaune rezultatu 1:0 laimėjo kauniečiai, tad „Džiugas“ sieks revanšo ir pergalės kuri leistų pavyti Gargždų „Bangą“, esančią 1 turnyrinės lentelės vietoje.

Susitinkame trečiadienį, 19 valandą Telšių centriniame stadione!