Telšių „Džiugas“ pradeda bendradarbiavimą su Suomijos klubu ir iš jo skolinasi žaidėją.
Vini welcome

 

Telšių „Džiugas“ nuo šio sezono pradeda bendradarbiavimą su Suomijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančia SJK Seinäjoki.

Ši partnerystė apims galimybe talentingiems žaidėjams, atvykti į Telšių „Džiugą“ nuomos pagrindais. Taip pat tikimės, kad atrinkti patys talentingiausi ir verčiausi klubo auklėtinai.

„Pirmiausia labai džiaugiuosi šiuo atsiradusiu kontaktu ir puikiai užsimezgusiu ryšiu su SJK Seinäjoki, kurie kaip profesionalus klubas turi viska ko mes galime pavydėti, nuo treniruočių sąlygų iki skautingo, nuo biudžeto iki medicinos. Taigi natūraliai viliuosi, kad ši partneryste sudarys galimybę su SJK pagalba atrasti  talentingus jaunus lietuvius ir užsienio žaidėjus, kurie rungtyniauja Optibet A lygoje su tikslu jiems atverti platesnes karjeros galimybes . Tikiuosi, kad ši draugyste taps ilgalaikė, kad su SJK ja plėtosime ir tai atneš abiem pusėms daug naudos, jaučiame ir papildoma  atsakomybe, kadangi tai yra pirmas toks oficialus bendradarbiavimas su didesniu klubu mūsų klubo istorijoje“ ,- sakė klubo vadovas Martynas Armalis.

„Nors mūsų pačių žaidėjų tobulinimo sistema sparčiai gerėja, verta pastebėti, kad iš užsienio atvykstantys jauni žaidėjai dažnai užtrunka kol pripranta prie Europos ir vyrų futbolo. Ateityje tikimės dar gilesnio bendradarbiavimo su „Džiugu“, kuris leistu dar dažniau nuomoti žaidėjus, organizuoti draugiškas rungtynes su įvairaus amžiaus grupėmis ir bendradarbiavimas vyktu žaidėjų paieškoje (scouting). Ši partnerystė yra labai svarbi klubui ieškant strateginiu partnerių už šalies sienų“,- sakė SJK sporto techninis direktorius Richardas Dormanas.

Apie žaidėją.

Telšių „Džiugas“ nuomos pagrindais skolinasi 21 metų brazilą Vinícius dos Santos Ribeiro. Žaidėjas atvyksta iš Suomijos SJK Seinäjoki ekipos.

Žaidėjas savo karjerą pradėjo 2017 metais RB „Bragantino“ ekipoje ir ten praleido pusantrų metų ir persikėlė į Osaco-SP ekipa kur praleido didžiąją savo karjeros dalį. Tiesa žaidėjas dažniau buvo nuomojamas kitoms ekipoms.

2020 metais žaidėjas persikėlė į AA Caldense ekipa iš kurios taip pat vienam sezonui buvo paskolintas Coritiba FC B ekipai.

Šiemet žaidėjas nusprendė paragauti legionieriaus duonos ir išvyko į Suomijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančia ekipa SJK Seinäjoki, būtent iš šios ekipas Vinícius ir atvyksta į Telšius nuomos pagrindais.

„Vinicius turi labai aukšto lygio treniruočių išsilavinimą iš Brazilijos, o jame atpažinome žaidėją, kuris turi puikias galimybes ateityje tapti mūsų reprezentacinės komandos žaidėju. Jis yra labai stiprus puolime ir turi tikrai stiprias 1 prieš 1 savybes. Tad šis bendradarbiavimas su FC „Džiugu“ suteikia mums puikias galimybes supažindinti Viniciu su Aukščiausia lyga, kol pats žaidėjas pripranta prie gyvenimo Europoje.“, – žaidėją apibūdina ir apie bendradarbiavimą kalbėjo SJK sporto techninis direktorius Richardas Dormanas.

Linkime žaidėjui įsilieti į komandą ir tikimės, kad žaidėjo nekamuos traumos ir galės džiuginti visus sirgalius gražiu žaidimu.

Facebook
Twitter