Ryškėja pirmieji naujojo „Džiugo“ sezono kontūrai
11951940_980131848706481_8212447520768490210_n

Artėjant naujajam I lygos sezonui jau žinoma, jog telšiškių gretose įvyks keletą svarbesnių permainų. Tarpsezoniu komandos vadovybė turėjo daug susitikimų, diskusijų ir priėmė daug sunkių sprendimų, kurie lems ne tik pirmos komandos komplektavimą, tačiau ir klubo vertybių formavime.

Pirmieji svarbūs pokyčiai įvyko trenerių štabe. Norime padėkoti nuo klubo atkūrimo pradžios visus sezonus vyr. trenerio arba asistento pareigose dirbusiam Vijūnui Vasiliauskui už visus kartu praleistus sezonus, kantrybę ir įdėtas pastangas, pamokas bei įsimintinas pergales. Linkime sėkmės naujuose iššūkiuose.

Komandos vairą perims „Džiuge“ futbolininko karjerą pabaigęs Marius Šluta. Ilgametis „Džiugo“ žaidėjas praėjusį sezoną vadovavo „Džiugo“ B komandai, o šiemet sulaukė dar didesnio pasitikėjimo. Linkime treneriui įnešti daug naujos energijos bei įkvėpti komandą naujoms pergalėms. Telšiškiui trenerių štabe talkins Andrius Lipskis, kuris komandai vadovauti padėjo ir praėjusį sezoną.

Oficialus „Džiugo“ pasiruošimas prasidės vasario 1 dieną, tačiau kai kurie futbolininkai jau pluša treniruotėse kartu su B komandos jaunimu. Netrukus pranešime ir oficialų draugiškų rungtynių tvarkaraštį. Planuojama sužaisti apie 6-7 draugiškas rungtynes.

Didelis darbas jau padarytas ir komandos komplektacijoje – pavyko išlaikyti didžiąją dalį komandos branduolio. Jau žinoma, jog sekantį sezoną vilkint telšiškių marškinėlius ir toliau matysime vartininkus Nedą Kulevičių, Kęstutį Pilipavičių, gynėjus Adomą Miką, Konstantiną Šulcą, Tomą Rapalavičių, Renatą Kapustiną, saugus Davydą Arlauskį, Andrių Lipskį bei rezultatyviausią praėjusio sezono žaidėją Eriką Vainorą. Komandos pasiruošime dalyvaus ir būrys jaunų telšiškių, jau debiutavusių ar besiruošiančių debiutuoti pirmos komandos gretose. Su kitais žaidėjais vis dar vedamos derybos.

Taip pat jau žinome, jog sekantį sezoną komandoje tikrai nebeišvysime vartininko Ronaldo Grižo, saugų Beno Aniso bei Sergėjaus Amirziano. Pastarasis sekantį sezoną su „Džiugu“ I lygoje susitiks kaip FA „Šiaulių“ atstovas, o Benas Anisas lieja prakaitą FK „Kauno Žalgirio“ pasiruošimo stovykloje Lenkijoje. Dėkojame visiems trims žaidėjams už bendradarbiavimą bei ženklų indėlį į komandos žaidimą bei linkime sėkmės ateityje.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter