Progų neišnaudojęs „Džiugas“ grįžta be taškų
BN5U8530

11-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse „Džiugas“ vyko į sostinės LFF stadioną. Jame žemaičiai jėgas išbandė su „Riterių“ klubu.

Pirmajame rate telšiškiai nusileido „Riterių“ komandai minimaliu skirtumu 0:1.

Šias rungtynes „Džiugas“ pradėjo tokia startine sudėtimi: V. Šarkauskas, E. Sarpong, Y. Koike, E. Žarskis, L. Ankudinovas, L. Antonio, D. Šluta, Pericles, J. Eduardo, I. Braz, R. Krušnauskas

Pirmosios 15 susitikimo minučių buvo ramios, be išskirtinių progų.

18-ąją minutę už galvos buvo priverstas griebtis Jorge Eduardo bei likę „Džiugo“ atstovai. Apibėgęs vartininką brazilas į tuščius vartus – nepataikė.

Po poros minučių pasitvirtino futbolo taisyklė – neįmuši tu, įmuša tau. „Riterių“ atstovas Dominykas Barauskas išvedė šeimininkus į priekį.

Sužaidus pusvalandį puikia proga nepasinaudojo puolėjas Rokas Krušnauskas.

Po minutės veiksmo prie Armanto Vitkausko ginamų vartų buvo ir vėl.

37-ąją minutę netiksliai galva atakavo J. Eduardo.

Antroje mačo pusėje Barauskas buvo arti dublio. „Riterių“ narys 58-ąją min. gerai sužaidė standartinėje situacijoje. Padėtį išgelbėjo užtikrintas Vincento Šarkausko darbas vartuose.

Besibaigiant kėliniui geltoną kortelę gavo Lukas Ankudinovas.

58-ąją minutę Marius Šluta atliko dvigubą keitimą. Vietoje Roko Krušnausko ir Ivo Brazo ant dirbtinės LFF vejos pasirodė Dovydas Virkšas bei „Džiugo“ pagr. komandoje debiutavęs Nelsonas Djembe.

Po penkių minučių „Džiugo“ vyr. treneris atliko ir dar vieną dvigubą keitimą. Po keitimo pasirodė Andrius Lipskis bei Martynas Vasiliauskas. Ant suolo sėdo Domantas Šluta ir Pericles.

64-ąją minutę po keitimo „Riterių“ gretose pasirodęs ukrainietis Dmytro Bilonogas pasiuntė kamuolį į svečių vartus ir padidino „Džiugo“ atsilikimą iki 0:2. Antrąjį rezultatyvų perdavimą rungtynėse atliko klaipėdietis Rokas Filipavičius.

73 min. įspūdingą įvartį į V. Šarkausko ginamus vartus pasiuntė Gytis Paulauskas.

Netrukus vietoje Leonardo Antonio į žaidimą prisijungė Maksimas Pirogovas.

86-ąją minutę antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Lukas Ankudinovas. Tad likusį laiką telšiškiai žaidė mažumoje.  Ankudinovas buvo apdovanotas jau antrąja raudona kortelė šiame sezone.

Galutinis rezultatas „Riteriai“ – „Džiugas“ 3:0 (1:0).

Artimiausias rungtynes Telšių „Džiugas“ žais namuose prieš „Kauno Žalgirį“. Susitikimas vyks gegužės 4-ąją „Ateities“ progimnazijos stadione.