Pokyčiai trenerių štabe
imgonline-com-ua-twotoone-dPX7A8dynkUE

„Optibet A lygos“ pertrauka baigsis jau šią savaitę, tačiau artimiausiose rungtynėse komandos trenerių štabas bus kitoks.

Telšių „Džiugo“ klubas atsisveikina su vyr. treneriu Mariumi Šluta bei asistentu Rolandu Leščiumi.

Kone mėnesį trukusi pertrauka nacionaliniame šalies čempionate suteikė laiko daugiau išanalizuoti situacija ir peržiūrėti įmanomus scenarijus, kad “Džiugas” bandytų pasivyti sėkmę šiame sezone.

„Jautėme, jog komandai reikia naujo vėjo ir impulso, todėl teko priimti ne maloniausia sprendimą, atsirado signalu, kad sąjunga su buvusiais treneriais kiek išsikvėpė. Tiek Marius, tiek ir Rolandas „Džiuge“ yra daug metų, todėl galutinai nuspręsti atsisveikinti buvo ne lengva. Analizuoti pasiūlymus rinkoje tekdavo ir anksčiau, bet visada tikėjome geresniu rytojumi ir neskubėjome, bet matyt dabar buvo pats tinkamiausias laikas pažiūrėti kaip gali būti kitaip, o vertinsime sezono pabaigoje. Žinoma, kad gaila, bet klubo interesai turi būt aukščiau visko, emocijoms vietos irgi nėra, jeigu mes profesionalai, beje treneriai kiek jie įrodė didžiuliu noru ir l užaugo su gautomis galimybėmis – jau yra aptarta ir siūloma atrasti klube pozicijas, kur galėtu suteikt efektyvios naudos jaunimui“, – sakė „Džiugo“ direktorius Martynas Armalis.

Marius Šluta prie Telšių „Džiugo“ prisijungė nuo pat klubo atkūrimo pradžios dar 2014-aisiais, kaip žaidėjas ir jaunimo treneris, o 2019-aisiais tapo vyriausiuoju „Džiugo“ treneriu. Atsižvelgiant į trenerio pastangas, daugelio metu patirtį, klubas išsakė galimybes tarpusavio bendradarbiavimui ateityje ir tikisi, kad klube viena kryptimi bus dirbama toliau, visi galimi variantai svarstomi ir bus derinami tarpusavyje.

Rolandas Leščius Telšių „Džiuge“ rungtyniavo nuo 2016-ųjų metų. Po dviejų metų Telšiuose, kaip žaidėjas jis baigė karjerą ir prisijungė prie trenerių štabo. Rolandas yra perspektyvus treneris dirbantis su jaunąją futbolininkų karta, kas yra ne mažiau svarbu nei pagrindinė komanda, todėl matome trenerį  „Džiuge“ užimant labai svarbia rolę – dirbant su vaikų grupėmis ir galbūt suteikiant naujų funkcijų, kuriomis R. Leščius galėtų dar labiau prisidėti prie klubo veiklos.

Specialistams dėkojame už darbą Telšiuose bei linkime sėkmės tolimesnėse veiklose ir iššūkiuose.

Naujasis „Džiugo“ komandos vyriausiasis treneris bus paskelbtas artimiausiu metu.

Facebook
Twitter