Papildymas vartininkų pozicijoje
4891d979-fe69-4aaa-b316-551140f42b4a

Telšių „Džiugo“ futbolo klubas pasiekė susitarimą su 22 m. amžiaus vartininku iš pajūrio – Vincentu Šarkausku.

Į Lietuvą 191 cm. ūgio vartininkas grįžta iš Ispanijos, kur nuo 2020 m. rudens iki 2021 m. vasaros gynė CD „Guijuelo“ komandos garbę. Prieš išbandydamas legionieriaus duoną, V. Šarkauskas aukščiausioje šalies lygoje yra vilkėjas Klaipėdos „Atlanto“ bei Vilniaus „Riterių“ aprangas.

„Vartininkų pozicijoje norėjome lietuvio. V. Šarkausko kandidatūrą atidžiai svarstėme, padarėme namų darbus, susirinkome atsiliepimus iš futbolininko aplinkos, buvusių kolegų. Džiaugiuosi, jog abi pusės rado bendrą kalbą“, – fcdziugas.lt sakė klubo direktorius Martynas Armalis.

Taip pat fcdziugas.lt pakalbino ir į klubą atvykusį lietuvį:

Kaip jautiesi pasirašęs kontraktą ir kas paskatino atvykti į FC Džiugas?

Jaučiuosi gerai, pasiilgau treniruočių, varžybų ir noriu kuo greičiau pradėti pasiruošimą ateinančiam sezonui. Atvykimą į FC „Džiugas“ daugiausiai lėmė noras sužaisti kuo įmanoma daugiau varžybų, ką šis klubas mano manymu man gali suteikti. Kadangi esu gana jaunas, kaip vartininkas ir buvęs komandose su patyrusiais gero lygio vartininkais, žaidybinio laiko užsitarnauti būdavo labai sunku, pririnkęs patirties iš kolegų noriu įrodyti sau ir kitiems, kad galiu žaisti be pertraukų, kai komanda pasitiki manimi. Todėl rinkausi būtent šį klubą.

Ko tikiesi iš sugrįžimo į A lyga?

Po metų Ispanijoje, kurie klostėsi dvejopai, dėl įsivyravusių apribojimų, kuriuos sukėlė Covid-19 ir didelio laiko praleisto izoliacijose, komendanto valandų sugriežtinimuose smagu grįžti į Lietuvą, kai galiu pamatyti draugus ir šeimą. Šių metų sezone noriu padėti klubui kopti aukščiau lentelėje negu pernai, suteikti Telšių miesto žmonėms pagrindo, kuo dažniau lankytis stadione, stebėti komandos pergales.

Ką palinkėtum FC „Džiugo“ fanams 2022 sezonui?

Žinau, kad Telšių „Džiugo“ fanai gausiai renkasi ir palaiko komandą, tikiuosi pastaraisiais metais mus ilgai kankinantis virusas ir jo sukelti padariniai pasitrauks ir klubo fanai galės dar gausiau susirinkę palaikyti komandą ir padėti jai rinkti pergales.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter