Nauji veidai Džiugo gretose!
received_1006759407000626

Skubame informuoti apie keletą naujokų, kurie jau gali pasirodyt šios dienos rungtynėse! Žaidėjai jau kuris laikas treniruojasi su komanda, o jų atsiradimą sąlygojo noras užtikrinti stabilumą tam tikrose pozicijose.

Žemaitijos sostinėje išvysime rungtyniaujantį ukrainietį Vasaros perėjimo metų Žemaitijos sostinėje išvysime rungtyniaujantį 28 metų ukrainietį Serhiy Kulynych. Žaidėjas Ukrainoje yra atstovavęs Zaporizhya jaunimo ir pagrindinę komandą, Olimpik Donetsk, MFK Metalurg Zaporizhya, MFK Mykolaiv ekipas. Žaidėjas taip pat yra ragavęs ir legionieriaus duonos rungtyniaudamas Baltarusijos FK Minsk ekipoje, Serbijos FK Spartak Subotica ekipoje. Žaidėjas į Telšius keliasi iš Lenkijos Chelmianka Chelm ekipos. Žaidėjas taip pat yra atstovavęs Ukrainos U20 rinktinę. Serhiy pagrindinė pozicija – vidurio gynėjas, kuris praktikoje žaidęs ir esant reikalui galės atlikti dešinio gynėjo funkcijas, o sprendimą pakviesti žaidėją paspartino kai netikėtai plyšus meniskui „iškrito“ Adomas Mika, taip pat trauma apstojo Tomą Rapalavičių,  buvo atsisveikinta su dešiniu gynėju. K. Mantiniu.

Antrasis žaidėjas papildęs mūsų gretas tikras vidurio saugas Dominykas Kubilinskas atvyksta iš FA Šiaulių klubo nuomos pagrindais. Šiaulių ekipai lyderiaujant lygoje ir Dominykui konkuruojant dėl minučių su tokiais žaidėjais kaip M.Kuklys ar naujai atvykęs D.Šimkus, žaidėjas gauna mažai žaidybinio laiko, nors praėjusiais metais nuolat buvo pagrindo žaidėjas, todėl buvo pasiektas susitarimas naudingas visoms pusėms. Praeityje Dominykas ilgą laiką praleido žaizdamas už Feyenoord (Olandijos)  įvairaus amžiaus jaunimo komandas. Tikimės, kad išalkęs žaisti A lygoje ir būdamas labai pozityvi asmenybė „iš savęs“ jis greitai prisidės prie Džiugo geresnių rezultatų.

24 m. atakuojantis saugas pakeis neseniai apie sprendimą pranešusį, ilgametį mūsų akademijos žaidėją Domantą Šlutą, kuris išvyksta studijuoti į LSU (Kaunas), kur stengsis derintis studijas su futbolu. Deja, prarandame šaunų ir potencialų žaidėją, bet džiaugiamės už jo kaip asmenybės brandą ir tvirtus sprendimus žinant ko nori siekti. Kaip Domantas sakė – „Džiugas visada bus jo širdyje, kaip namų ir tikroji komanda“, todėl tikimės kad vieną dieną sugrįš kaip žaidėjas arba kt. specialistas.

Linkime naujokams greitai įsilieti į komandą ir tapti svarbia jos dalimi toliau kovojant ne tik čempionate bet siekiant stebuklo LFF taurėje.

Facebook
Twitter