Leonardo Antonio: „Jaučiuosi komfortiškai“
275669111_510648200676125_5886404869678410777_n

Ilgus metus Telšių „Džiuge“ rungtyniaujantis brazilas Leonardo Antonio – beveik vietinis. Ketvirtąjį sezone Žemaitijoje pradėjęs futbolininkas kartu su Telšių komanda kūrė istoriją. Laimėta „Optibet Pirma lyga“, vėliau debiutuota ir aukščiausioje šalies futbolo lygoje. Praėjusiame sezone saugas įmušė įvartį bei atliko penkis rezultatyvius perdavimus.

fcdziugas.lt pabendravo su brazilu, kuris noriai atsakė į keletą jam užduotų klausimų.

Leonardo, tau tai jau ketvirtasis sezonas Telšiuose. Esi tarsi vietinis?

Jaučiuosi gerai. Mieste mane visi pažįsta, todėl dabar jaučiuosi pakankamai komfortiškai būdamas Telšiuose.

Ne paslaptis, jog „Džiugo“ gretose rungtyniauja ir daugiau žaidėjų iš Brazilijos, taip pat Portugalijos. Dėl to jautiesi ir dar geriau?

Pagaliau galiu bendrauti ne tik angliškai, bet ir portugališkai. Kaip žaidėjui, tai irgi padeda, nes galime lengviau susikalbėti tarpusavyje, kadangi ypatingai gerai nekalbame angliškai.

Kartu praleidžiate daug laiko kartu?

Tik treniruotėse, prieš ir po jų, taipogi rungtynėse, tačiau po to keliaujame į savus namus. Šaltesniu laikotarpiu mažesniame mieste nėra daug pasirinkimų ką veikti, bet vasarą laisvalaikio pasirinkimo galimybių išauga.

Kalbant apie futbolą, komandoje vis geriau jaučiate vieni kitus?

Sezono pradžia nebuvo sėkminga, nepavyko rinkti taškų tokiu tempu, kokiu norėtume. Dabar žaidžiame geriau. Vienas kitą pažįstame vis labiau, žinome ko tikėtis, todėl galime iškovoti vis daugiau taškų.

Pernai debiutavote „Optibet A lygoje“, o šis sezonas yra antras „Džiugui“ šiame lygmenyje. Kaip pasikeitėte?

Mums antrasis sezonas A lygoje yra sunkesnis. Praradome dalį futbolininkų iš praėjusių metų. Lyginant galiu pasakyti, jog praėjęs sezonas bent jau kol kas buvo geresnis.

Pabaigai norėtume paklausti ar turi mėgstamiausią vietą Telšiuose?

Žinoma, mano namai. Namie jaučiuosi geriausiai, galiu leisti laiką, bendrauti su šeima. Taip pat mėgstu „Džiugo namus“ – kartais ten pietauju, su draugais geriame kavą. Šauni vieta, su puiku vaizdu į ežerą.

Leonardo Antonio bei kitus „Džiugo“ žaidėjus pamatyti galėsite jau šį trečiadienį (gegužės 4 d.). „Džiugas“ namie – „Ateities“ progimnazijos stadione susitiks su „Kauno Žalgiriu“. Susitikimo startas 18 valandą. Bilietus platina ticketmarket.lt: https://bit.ly/dziugas_kzal

Facebook
Twitter